Vietējās ziņas

 • Izmaiņas autobusu kustībā no 1.jūnija

  Pilseta24.lv

   SIA "VTU Valmiera" informē, ka no 1.jūnija gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā.

 • Pieejama jaunākā Valkas "Zaļo lapu" grāmata

  Ekrānšāviņš

  Lasītājiem pieejama jaunākā informācijas grāmata "Zaļās Lapas". "Zaļās lapas" nav tikai pilsētas informācijas grāmata, bet arī daudzpusīgas, plašas un aktuālas informācijas avots. Tāpat kā līdz šim piedāvājam informāciju par aktualitātēm pagastā, pilsētā, novadā un visplašāko informāciju par uzņēmumiem, precēm, pakalpojumiem, valsts iestādēm un institūcijām. 

 • Valkā norisinājies Lielais labdarības robežtirgus

  Foto: Reičela Baltiņa

  Vasaras iestāšanās katrā Latvijas pusē tiek atzīmēta dažādos veidos, arī Valka nav izņēmums. Šeit jau 15 gadus vasaras vēstnesis ir Lielais labdarības robežtirgus.

 • Skolēni izstrādājuši drosmīgas vides labiekārtošanas idejas

  Publicitātes foto

  Unikāls aktivitāšu centrs "Žirafe", zaļā mācību klases āra vidē, gaismas aleja, lielizmēra domino, oriģināli vides objekti, āra spēles un velosipēdu novietnes, krāšņas puķu dobes Latvijas simtgades zīmē, atpūtas vietas dabā ar soliņiem un ugunskuru vietām, autobusu pieturu un skolas žogu apgleznošana, vērienīgas dabas takas ar sajūtu elementiem, dažādi apzaļumošanas darbi, dižkoku un piemiņas vietu sakopšana – tās ir tikai dažas no skolēnu piedāvātajām vides labiekārtošanas un izdaiļošanas idejām, kas iesniegtas vides iniciatīvā "100 darbi Latvijai" ar mērķi sapost Latviju gaidāmajām simtgades svinībām.

 • Aicina pieteikties ēnotājus Valsts policijā Vidzemes reģionā

  Pilseta24.lv

  Jau tradicionāli arī šogad Valsts policijas Vidzemes reģions piedalīsies Ēnu dienā, kas norisināsies 2017.gada 15.februārī. Ja esi skolēns un tevi interesē policista profesija, vēlies uzzināt, kā policisti meklē ļaundarus un rūpējas par iedzīvotāju drošību, Valsts policijas Vidzemes reģions aicina pieteikties ēnotājus pie sevis.

 • Latvijas Banka apgrozībā laidīs Vidzemei veltītu 2 eiro piemiņas monētu

  Publicitātes foto

  Otrdien, 15.novembrī, Latvijas Banka laidīs apgrozībā Vidzemei veltītu 2 eiro piemiņas monētu, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informē Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns.

 • Alūksnē notiks Vidzemes NVO forums

  Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) trešdien, 23.novembrī aicinātas piedalīties Vidzemes NVO forumā Alūksnē.

 • Barometrs: iedzīvotāji Vidzemē neapmierināti ar šī gada valsts budžeta izlietojumu

  Pilseta24.lv

  Jaunākais "Baltic International Bank Latvijas barometrs" liecina, ka vairāk nekā puse iedzīvotāju ir neapmierināti ar Latvijas budžeta izlietojumu 2016. gadā. Šādu viedokli pauduši respondenti visos Latvijas novados, taču uz īpašu neapmierinātību par šā gada budžeta izlietojumu norādīja aptaujātie Vidzemes un Rīgas reģionos.

 • Oktobrī notiks 3.Valkas novada jauniešu forums

  Valka24.lv

  29.oktobrī notiks 3.Valkas novada jauniešu forums, kura tēma šogad ir līdzdalība, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas jaunatnes lietu speciāliste Romina Meļņika.

 • Vidzemē apspriedīs potenciālo NVO centra izveidi

  Pilseta24.lv

  Oktobra mēnesī Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) aicinātas piedalīties apspriedēs "Vai un kādam būt NVO atbalsta centram Vidzemē?", pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informē Valmieras novada fonda brīvprātīgais Kristaps Gušča.