Vietējās ziņas

 • Kam pievērst uzmanību, izvēloties sporta bāru?

  Lielisks sporta bārs ir vieta, kur Tu jūties kā mājās. Šeit Tu vari redzēt, kā spēlē Tavas iecienītākās komandas, kā arī piedzīvot neaizmirstamas emocijas, baudot sportu kopā ar citiem līdzjutējiem un sporta entuziastiem. Iespējams, arī Tev ir apnicis skatīties hokeju, basketbolu vai citu sporta veidu pārraides datorā un televīzijā, tādēļ ņem vērā turpmāk minētos faktorus, kurus sporta bārs Optibet uzskata par svarīgākajiem, ja vēlies izbaudīt labāko pieredzi. 

 • Kādas funkcijas veic SMART TV?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienu tehnoloģiju iespējas kļūst arvien piesātinātākas, uzlabojot arī televizoru funkcijas, kas šobrīd ir gana daudz. Kas ir SMART TV un kādas priekšrocības tas sniedz? Noskaidro šajā rakstā!

 • Valka – pilsēta ar plašām iespējām un skatu uz attīstību

  Vēsturiski nozīmīgā pilsēta, kur izglītību guvuši daudzi skolotāji. Pilsēta, no kurienes nāk mūziķi un komponisti, kuri ir ielikuši pamatus visam mūsdienās notiekošajam. Valka aizvien ir viena no pilsētām, kas turpina uzturēt augsto līmeni un ne vien sniedz konkurētspējīgu izglītību jauniešiem, bet piedāvā ļoti plašu un daudzveidīgu klāstu ar dažādām iespējām. 

 • Kur ieguldīt naudu uz procentiem?

  Publicitātes foto

  Viens no drošākajiem veidiem, kā veidot uzkrājumus nākotnei, ir naudas noguldīšana uz procentiem, taču, pirms izlemjat veikt šāda veida uzkrājumus, rūpīgi izvērtējiet, kur ieguldīt naudu uz procentiem, lai gūtā peļņa atmaksātos un Jūsu naudas līdzekļi būtu drošībā.

 • Kā sagatavoties ginekologa apmeklējumam

  Publicitātes foto

  Ginekologs ir ārsts, kura apmeklējums reizi gadā ir obligāts katrai sievietei, jo ginekoloģiskās saslimšanas ne vienmēr izpaužas ar sāpēm un izteiktiem simptomiem, tās var arī pārņemt ķermeni, par sevi liekot manīt tad, kad jau grūti ārstējamas vai pat apdraud dzīvību. Ginekologs slimības var diagnosticēt laikus tikai, veicot analīzes un izmeklējumus.

 • Ko ņemt vērā, apsverot kāzu svinību vietas?

  Foto: Pixabay.com / Elkaaaaaaa

  Kāzu rīkošana nav viegls uzdevums. Lai sarīkotu brīnišķīgu pasākumu, jāpieliek ne mazums pūļu, sākot no norises vietas līdz pat viesu sarakstam un ēdienkartei. Taču tieši pareiza kāzu svinību vietas izvēle būs tā, kas palīdzēs noteikt gan svētku tematiku, gan pārējās detaļas. Ko ņemt vērā, izvēloties telpas, kur svinēt savas kāzas?

 • Rudens un ziemas sezonā ugunsdrošība pirmajā vietā!

  Foto: Shutterstock.com

  Valsts Ugunsdrošības un glābšanas dienesta rīcībā esošie dati liecina, ka, sākoties apkures sezonai, pieaug ugunsgrēku skaits. Tāpēc ir laiks ne tikai atrast siltās zeķes un jakas, bet arī veikt atbilstošu apkures iekārtu apkopi. Lasiet tālāk un uzziniet, kas ir svarīgi, rūpējoties par drošību mājās, un pārbaudiet, vai esat panācis, ka ugunsdrošība Jūsu namā ir visaugstākajā līmenī!

 • Ātrākais ceļš augšup – kāpnes

  Foto: Freerangestock.com / Mark Sylvester

  Īsiem cilvēkiem un augstiem griestiem ir kaut kas kopīgs – no tiem saimniecībā jēga ir vien tad, ja pa rokai ir arī kāpnes. Par laimi, mūsdienās ērtas un vieglas alumīnija kāpnes nav nekāda deficīta prece un, ja nepieciešams, ikvienā mājoklī var ieviest pat vairākas. Ja nav pārliecības par to, vai arī jūsu mājās ir nepieciešamas vieglas metāla kāpnes, lasiet tālāk, lai uzzinātu par tām vairāk.

 • Ieskaties – 10 kategoriju apmācības autoskolā "Credo Autoprieks"!

  Foto: Bigstockphoto.com

  Latvijas autoskolu nozarē lielākā autoskola "Credo Autoprieks" mācību grupas rīko 19 filiālēs visā valstī. Tieši ērtā ģeogrāfiskā pieejamība ir viena no autoskolas atšķirībām, jo tās kursanti var mācīties savai dzīves vai darba vietai tuvākajā skolas filiālē, nevis veltīt laiku tālam braucienam. 

 • Sporta klubs – solis ceļā uz ideālu figūru

  Publicitātes foto

  Pavasaris ir pārmaiņu laiks, un daudziem tas saistās arī ar fiziskā ķermeņa pārmaiņām un uzlabojumiem. Ja nesteidzīgajā ziemas ritmā kāds kilograms svara ir nācis klāt, tad šis ir īstais brīdis, lai no tā atbrīvotos un atklātu jauno peldēšanās sezonu savā izsapņotajā peldkostīmā.