Valkas - Valgas dvīņu pilsētu festivālā ieradīsies "100 darbi Latvijai" vēstneši – būs iespēja laimēt jūras ceļojumu

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Vasara ir sākusies, un apgriezienus uzņem arī vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" vēstnešu ceļojums pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem. Svētdien, 11.jūnijā, viņus varēs sastapt Valkas - Valgas dvīņu pilsētu festivālā "Skanošā Livonija". Laikā no plkst.11.00 līdz 14.00 vēstneši informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Spēles dalībnieki balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 18.jūnijam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 21.jūnijā.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā "100 darbi Latvijai" vēstneši apmeklē 10 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus. Uzvarētājs tiek izlozēts pēc katriem svētkiem un saņem jūras ceļojumu 4 personām.