Tumšas virtuves mēbeles – vai tā ir prātīga izvēle?

Laikam ejot, virtuves dizaina tendences ir ievērojami mainījušās. Arī mājokļu īpašnieki ir kļuvuši brīvāki savās izvēlēs un nebaidās eksperimentēt ar dažādām krāsām, toņiem, materiāliem un stiliem. Virtuve ir tā zona, kurā gatavojam maltītes un nereti arī tās baudām, ja telpas platība atļauj, tādēļ, domājot par virtuves mēbeļu, proti, virtuves iekārtas, izvēli, der padomāt ne tikai par dizaina tendencēm, bet arī savu personīgo gaumi un vajadzībām. Ja tradicionāli virtuve saistās ar gaismu un balto krāsu, mūsdienās nereti var redzēt arī mājokļus, kuros izvēlētas tumšas krāsas virtuves mēbeles. Par to, kādēļ būtu vērts šādu variantu apsvērt arī savā mājā vai dzīvoklī, iegādājoties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, lasiet raksta turpinājumā.

Tumšas virtuves mēbeles – kāpēc izmēģināt?
• Stils un elegance. Arī jūs noteikti esat dzirdējuši par "mazo melno vakarkleitu" vai "melno uzvalku" un tā nozīmi modes pasaulē. Šie elementi ir nemirstīgas elegances un stila ikonas, kas, šķiet, nekad neizies no modes. Līdzīgi ir arī ar tumšas krāsas, piemēram, melnām virtuves mēbelēm. Tās būs lielisks papildinājums ikvienam mājoklim, radot noslēpumainu un izsmalcinātu gaisotni telpā. Turklāt melnā krāsa lieliski saskan ar citām krāsām. Atmosfēru īpašāku var padarīt, papildinot iebūvēto virtuves iekārtu ar atbilstošu apgaismojumu, kas vienlaikus pildīs arī praktisku funkciju.

• Telpas nodalīšana. Mūsdienās daudzi cilvēki mitinās studio tipa mājokļos, kas nozīmē, ka virtuve ir atvērta tipa un parasti apvienota ar dzīvojamo istabu. Šādos gadījumos, kad nav sienas, kas nodala telpas, šim mērķim var izmantot krāsas. Veidojot virtuvi tumšās krāsās, to vizuāli būs iespējams nekavējoties nošķirt no pārējās telpas. Tāpat tumšās krāsas virtuves mēbeles var izmantot ne visā virtuvē, bet tikai tās daļā, lai akcentētu konkrētas zonas un padarītu iekārtojumu interesantāku. Tā kā šādus risinājumus veikalos bieži vien atrast ir grūti, ērtāk būs iegādāties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, kas būs kvalitatīvas un tiks precīzi pielāgotas jūsu virtuvei.

• Sīkumu nomaskēšana. Laika gaitā uz virtuves virsmām var parādīties dažādas skrambas, švīkas un pleķi. Izvēloties tumšas krāsas mēbeles pēc pasūtījuma, kas ražotas no augstvērtīga materiāla, jūs ne tikai samazināsiet risku tās ātri sabojāt, bet arī parūpēsieties, lai nelieli bojājumi nebūtu tik ļoti pamanāmi.

Kur iegādāties labas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma? 
Ielūkojieties Alberomebeles.lv, apskatiet meistaru realizētos projektus, iedvesmojieties un sazinieties ar profesionālo Albero Mēbeles komandu, lai vienotos par jūsu sapņu virtuves izveidi!