Sākusies uzņemšana Valsts robežsardzes koledžā

No šā gada 1. jūnija līdz 23. jūlijam Latvijas pilsoņiem ar vidējo izglītību vecumā no 18 līdz 40 gadiem ir iespēja pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžā profesionālās tālākizglītības programmā "Robežapsardze".

Mācības notiek par budžeta līdzekļiem, kā arī tiek nodrošināta dienesta vieta Valsts robežsardzē. Pēc mācību programmas sekmīgas apguves tiek izsniegta profesionālās kvalifikācijas apliecība (3. profesionālās kvalifikācijas līmenis) un piešķirta kvalifikācija – Valsts robežsardzes inspektors.

Mācībām pieteikties var elektroniski, izmantojot Valsts pārvaldes portālu www.latvija.lv,  vai iesniegt dokumentus Valsts robežsardzes teritoriālajās pārvaldēs.

Plašāka informācija par uzņemšanas prasībām ir pieejama Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv, sadaļā "Reflektantiem" – Uzņemšanas noteikumi.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)