"Swedbank" izsniegusi 3500 ISIC bezkontakta norēķinu kartes

Foto: Pilseta24.lv
Foto: Pilseta24.lv

No 1.augusta, kad "Swedbank" sāka ISIC bezkontakta norēķinu karšu izsniegšanu jauniešiem, kuri mācās vai studē, izsniegtas jau 3500 skolēnu un studentu kartes ar bezkontakta norēķinu tehnoloģiju.

Kā ziņo aģentūra LETA, pašlaik katru dienu tiek saņemti ap 300 jaunu ISIC karšu pieteikumu, un pieprasījums pēc tām ir nemainīgi liels.

"Swedbank" valdes loceklis un Privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītājs paziņojumā medijiem informē, ka jaunās ISIC skolēnu vai studentu kartes ar bezkontakta norēķinu tehnoloģiju ļauj par pirkumiem līdz 10 eiro vērtībā norēķināties, vienkārši nopīkstinot karti.

Skolēni un studenti jaunajām ISIC kartēm var pieteikties internetbankā vai "Swedbank" filiālēs.

Savukārt citu norēķinu karšu izsniegšanu ar bezkontakta tehnoloģiju banka plāno sākt oktobrī. Interesi par "Swedbank" bezkontakta norēķinu kartēm izteikuši jau teju 5000 klientu. Pašlaik jauno karšu darbību testē vairāk nekā 250 bankas darbinieku. Visas jaunās karšu norēķinu pieņemšanas ierīces tirgotājiem tiek izsniegtas ar bezkontakta norēķinu iespēju.

Pēc Latvijas Komercbanku asociācijas datiem līdz augusta beigām visā Latvijā būs 1500 bezkontakta norēķiniem piemērotas tirdzniecības vietas. Vairāk nekā pusi no tām jeb aptuveni 800 vietas nodrošina Swedbank, piemēram, tirdzniecības centra "Olimpia" ēstuvēs "Pipars", "Tikai karotes", "Pankūkas", kā arī "Wok to Wok", "B-Burgerā", "Gemosā" un "Muki.lv" Rīgā, "Siguldas saldējumā", "Skrīveru saldumos", "Ausmeņa kebabā" Rēzeknē un citur.