Nepieciešami starptautiskie kravu pārvadājumi? UrsusForwarding palīdzēs!

Vai meklējat uzticamu kompāniju, kas nodrošinās drošu, pārskatāmu un efektīvu kravu pārvadājumu procesu, kā arī piedāvās loģistikas pakalpojumus? Jūs esat nonākuši īstajā vietā, jo šajā rakstā pastāstīsim vairāk par UrsusForwarding – pieredzes bagātu, starptautisku uzņēmumu, kurš sadarbojas ar klientiem vairāk nekā 30 valstīs.

Ko piedāvā UrsusForwarding?
Uzņēmums nodrošina divus galvenos pakalpojumu virzienus – vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus, kā arī sniedz loģistikas pakalpojumus.

Kravu pārvadājumi:
• Avio kravu pārvadājumi – efektīvākais un ātrākais veids, kā pārvadāt kravu uz tālākiem galamērķiem. Nereti tiek izmantots, lai transportētu tehnoloģijas un farmācijas preces, kas jutīgas pret temperatūras izmaiņām un svārstībām. 
• Jūras kravu pārvadājumi – ekonomiski izdevīgs variants gadījumos, kad preces termiņš nav svarīgākais ietekmējošais faktors. Iespēja pārvadāt dažādus kravu veidus.
• Auto kravu pārvadājumi – pieejamas visa veida kravu piegādes. Nepieciešamības gadījumā var tikt izmantotas dažādas piekabes, tostarp tenta puspiekabes, atklātās platformas, dažāda tipa refrižeratori, kā arī negabarīta kravu platformas.
• Dzelzceļa kravu pārvadājumi – drošs un ekonomisks kravu pārvadājumu veids gan Latvijā, gan ārvalstīs. Biežāk tiek izmantots koksnes, ogļu, minerālmateriālu un šķidrās kravas transportēšanai.
• Negabarīta kravu pārvadājumi – nepieciešams pārvadāt īpaši lielu, nestandarta formas vai izmēra kravu, piemēram, lauksaimniecības tehniku, moduļu māju vai pat vēja ģeneratoru? UrsusForwarding to palīdzēs īstenot!

Loģistikas pakalpojumi
Uzņēmums palīdzēs nodrošināt katru nepieciešamo soli kravu pārvadājumu procesā, tostarp piedāvās Jums piemērotus loģistikas pakalpojumus:
• Kravu apdrošināšana – parūpēsimies par to, lai Jūsu krava tiktu apdrošināta pret dažādiem iespējamiem riskiem, tajā skaitā nozaudēšanu un sabojāšanu transportēšanas laikā.
• Muitas brokeru pakalpojumi – UrsusForwarding ne tikai pārstāvēs klientu muitā, bet arī nodrošinās eksporta, importa, eksporta un tranzīta formalitāšu kārtošanu, deklarēs kravu, aprēķinās nodokļus un konsultēs Jūs saistībā ar muitas formalitātēm.
• Noliktavu pakalpojumi – izmantojiet ne tikai muitas, bet arī cita veida noliktavu pakalpojumus, kurus Latvijā un citviet pasaulē piedāvā UrsusForwarding! Pieejamas arī temperatūras režīma noliktavas. 

Vēlaties uzzināt vairāk un pieteikt pakalpojumu? Esat laipni gaidīti Ursus.lv!