Liepājas apbedīšanas birojs – apbedīšanas pakalpojumi, apbedīšanas piederumi, bēru ceremonija

Atvadoties no mūžībā aizgājušās personas, jāparūpējas, lai atvadas būtu patiesi cienīgas un noorganizētas nevainojamā līmenī. Šādā gadījumā nepieciešami apbedīšanas pakalpojumi, ko sniedz apbedīšanas birojs.

Apbedīšanas pakalpojumi

Atvadoties no mūžībā aizgājušās personas, jāparūpējas, lai atvadas būtu patiesi cienīgas un noorganizētas nevainojamā līmenī. Šādā gadījumā nepieciešami apbedīšanas pakalpojumi, ko sniedz apbedīšanas birojs. Liepājas apbedīšanas birojs nodrošina kvalitatīvus apbedīšanas pakalpojumus.

Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu – sākot ar morga pakalpojumiem līdz dokumentu noformēšanai un bēru ceremonijai. Mūsu piedāvātie apbedīšanas pakalpojumi palīdzēs jums grūtā brīdi izplānot visu, kas saistīts ar atvadām no aizgājēja. Mūsu komandā strādā atbilstoši apmācīti, pieredzējuši un saprotoši darbinieki, kas uzņemsies bēru organizēšanu un sniegs nepieciešamās konsultācijas, kā arī grūtā brīdī palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem.

Mūsu piedāvātie apbedīšanas pakalpojumi: morga pakalpojumi, dokumentu noformēšana, bēru ceremonija, pārapbedīšana, kremācijas organizēšana, transports. Izdevīgas cenas, teicama attieksme.

Mūsu pamatdarbība – apbedīšanas pakalpojumi, ievērojot rituālu tradīcijas, kas nodrošinās cienīgu aizgājušā apbedīšanu.

Uzziniet vairāk: https://www.liepab.lv/apbedisanas-pakalpojumi

Apbedīšanas piederumi

Apbedīšanas piederumi plašā klāstā ir pieejami pie mums – Liepājas apbedīšanas birojā. Te atradīsiet visu nepieciešamo bērēm un kapa vietas labiekārtošanai. Mūsu piedāvājumā ir zārki, krusti, urnas, segas, sveces un ziedi.

Pieejama plaša zārku izvēle – no vienkāršiem un askētiskiem līdz elegantiem un grezniem. Iespējams izvēlēties drapētu vai pulēta koka zārku. Tos iespējams apskatīt uz vietas, uzreiz iegādāties vai arī rezervēt vēlākai izvešanai. Apbedīšanas piederumi var arī tikt izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma.

Drapēti zārki ir izdevīgāks variants, jo tos izgatavo no dēļiem, kurus apvelk ar audumu. Par spīti zemākai cenai, šie zārki izskatās ļoti grezni, un iespējams izvēlēties jebkuru auduma krāsu. Koka zārku cena ir nedaudz augstāka, un tā ir atkarīga no izvēlētā koka veida. Koka zārkus iespējams krāsot vai lakot dažādos toņos, var iegriezt ornamentus un zīmējumus.

Mūsu klāstā atradīsiet dažādu konfesiju koka krustus no ozola, oša vai priedes, dažādu krāsu un rakstu tautiskās segas, sēru vainagus, zārka vāka buķetes, krusta vainagus, sēru buķetes piederīgajiem.

Mēs rūpējamies par to, lai apbedīšanas piederumi ir pieejami plašā klāstā, un jums būtu no kā izvēlēties. Vajadzības gadījumā nepieciešamo iespējams pasūtīt.

Uzziniet vairāk: https://www.liepab.lv/apbedisanas-piederumi

Bēru ceremonija

Bēru ceremonija ir veids, kā cienīgi pavadīt pēdējā ceļā savus tuviniekus, ievērojot rituālu tradīcijas un izrādot patiesu mīlestību. Liepājas apbedīšanas biroja speciālisti uzklausīs visas Jūsu vēlmes un piedāvās labāko to īstenošanas veidu, piemērotu konkrētajam gadījumam.
Bēru ceremonija parasti tiek plānota aizgājējam pašu tuvāko cilvēku vidū, taču, lai kaut nedaudz atvieglotu piederīgo smago uzdevumu, Liepājas apbedīšanas biroja speciālisti piedāvā palīdzību visu veidu bēru organizēšanā – neatkarīgi no konfesijas un vēlmes rīkot nelielas vai plašas bēres.

Liepājas apbedīšanas birojs parūpēsies par labi organizētu bēru ceremoniju un konsultēs visos ar bēru organizēšanu saistītajos jautājumos,
Iespējams izvēlēties starp laicīgiem runātājiem vai jebkuras reliģiskās konfesijas mācītāju. Pakalpojumu klāstā pieejama kapa bedres rakšana un pušķošana.  Mūsu darbinieki saskaņos bēru dienu un laiku kapsētā. Pieejami zārka nesēju pakalpojumi (četri vai seši nesēji). Ir iespējams noorganizēt pavadītājiem transportu no bēru vietas uz mielasta vietu.

Uzziniet vairāk: https://www.liepab.lv/apbedisanas-pakalpojum