Banner 980x90

Izdevīgi dabasgāzes un elektrības tarifi uzņēmumiem

Ģeopolitiskie un ekonomiskie pasaules notikumi ir būtiski ietekmējuši energoresursu cenas arī Latvijā. Manāmi pieaugusi gan gāzes cena, gan elektrības cena, tādēļ patērētāji meklē risinājums, kas ļautu samazināt ikmēneša izdevumus. Īpaši aktuāli tas ir uzņēmumiem, kuru resursu patēriņš parasti ir ļoti liels. Viens no risinājumiem, kas var sniegt iespēju optimizēt energoresursu izmaksas, ir esošo pakalpojumu un tā sniedzēja izvērtēšana, proti uzņēmuma reālajām vajadzībām piemērotākā gāzes un elektrības tarifa, kā arī paša piegādātāja izvēle un nepieciešamības gadījumā arī maiņa.

“Ignitis Latvija” ir uzticams un biznesa klientu iecienīts enerģētikas uzņēmums, kura produktu klāstā ietilpst arī izdevīgi un klienta vajadzībām atbilstoši gāzes un elektrības tarifi. Tas ir viens no Lietuvas enerģētikas milža "Ignitis Group" meitasuzņēmumiem, kas izpelnījies klientu uzticību un ieņēmis stabilu pozīciju arī Latvijas tirgū.

Izdevīgi dabasgāzes tarifu plāni

Latvijā patērētāji var baudīt atvērtā dabasgāzes tirgus priekšrocības un brīvi izvēlēties tīkamāko pakalpojumu sniedzēju. Lai arī uzņēmumi var brīvi izvēlēties, ar kuru pakalpojumu sniedzēju sadarboties, tādējādi atrodot iespējami izdevīgāko risinājumu, nereti tie atturas no šī soļa gluži vienkārši pieraduma dēļ. Taču uzņēmumiem ir vērts iepazīties ar situāciju dabasgāzes tirgū, jo īpaši laikā, kad arvien aktuālāki kļūst risinājumi, kas sniedz iespēju ietaupīt.

“Ignitis Latvija” biznesa klientiem nodrošina drošu un stabilu dabasgāzes piegādi par izdevīgām cenām. Domājot par klientu ērtībām, patērētājiem ir pieejami divi dabasgāzes tarifi, tādēļ ikviens var izvēlēties savām reālajām vajadzībām un patēriņa paradumiem piemērotāko risinājumu. Pieejama dabasgāze par fiksētu cenu, kas lieliski piemērota uzņēmumiem, kas vēlas skaidri plānot savus ikmēneša izdevumus. Šī tarifa cena nav atkarīga no cenu svārstībām biržā, tādēļ garantē stabilitāti. Tāpat pieejams elastīgas cenas tarifu plāns. Tas piemērots uzņēmumiem, kas vēlas iegūt iespējami izdevīgākās dabasgāzes cenas attiecīgajos tirgus apstākļos. 

Elektrības tarifi ikviena vajadzībām

Energoresursu tirgotājs “Ignitis Latvija” saviem klientiem nodrošina arī elektroenerģiju par fiksētas un elastīgas cenas tarifiem, kas ikvienam klientam sniedz iespēju iegādāties elektrību atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un patēriņa paradumiem.

  • Fiksētais elektrības tarifs
    Fiksētais elektrības tarifs ir teicama izvēle tiem klientiem, kas vēlas rūpīgi plānot savas elektroenerģijas izmaksas. Šī tarifa elektrības cena nav atkarīga no tirgus svārstībām biržā, tādēļ sniedz iespēju daudz ērtāk plānot uzņēmuma ikmēneša budžetu. Lai arī šis tarifs atvieglo klientu ikdienu, nodrošinot stabilitāti un vieglu izdevumu plānošanu, tas nesniedz iespēju ietaupīt brīdī, kad elektrības cena biržā ir zemāka.
  • Elastīgais elektrības tarifs
    Elastīgais elektrības tarifs ir piemērotāks tiem uzņēmumiem, kuri gatavi riskēt, lai iegūtu elektroenerģiju par, iespējams, izdevīgāko cenu. Šī tarifa elektrības izmaksas ir atkarīgas no cenas biržā, līdz ar to ieguvēji būs tie uzņēmumi, kas spēj ietekmēt elektrības lietošanas laiku un ilgumu, vairāk patērējot brīdī, kad elektrības cena ir zemāka. 

 

Vairāk par “Ignitis Latvija” produktiem varat uzzināt mājaslapā ignitis.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)