Banner 980x90

Domus Angāri – laba kvalitāte un pieredze būvniecībā

Ja esat izlēmis, ka ir nepieciešama jauna palīgēka saimniecībā, profesionāls būvniecības risinājumu uzņēmums Domus Angāri būs jūsu palīgs un padomdevējs. Domus Angāri ar metāla garāžu un metāla angāru ražošanu un uzstādīšanu Latvijas tirgū jau darbojas vairāk nekā 15 gadus un ar atbildīgu attieksmi pret klienta vēlmēm un sava darba izpildījumu ir iemantojis pasūtītāju atzinību un savas produkcijas labu pieprasījumu.

Nelielas metāla garāžas – izdevīgs risinājums

Ja saimniecībā ir nepieciešama palīgtelpa, kur novietot dārza inventāru, darbarīkus, dārza tehniku, velosipēdus vai motociklu, labākais risinājums ir mini angārs. Šādam metāla angāram nav nepieciešami pamati. Var pasūtīt mini metāla angāru dažāda garuma un platuma. Cenas ir atkarīgas no specifikācijas un izmēriem, iekļaujot montāžu.

Ja jums ir nepieciešama lielāka telpa, tad jāpasūta kāds no metāla garāžu variantiem. Iespējas ir dažādas. Domus Angāri var pasūtīt standarta izmēra garāžas ar divslīpu vai vienslīpu jumtu. Ja iegādāsieties gatavu garāžu, uzstādīšana būs ātra un ērta. 

Ja vēlaties, lai jūsu garāža labi iederas jūsu pagalma plānojumā un vidē, ir jāiepazīstas ar Domus Angāri piedāvājumu mājaslapā www.domusangari.lv, jāpiesaka konsultācijas laiks ar Domus Angāri speciālistu un jāiegādājas garāža ar dekoratīvo apmetumu. Šāda dekoratīvi apmesta garāža ar siltinājumu var tikt pārveidota arī par vasaras dārza mājiņu. Dizaina idejas un Domus Angāri iespējas ir savienojamas, un rezultāts iepriecinās gan darba veicējus, gan darba pasūtītāju.

Ja skaidrs, ka saimniecībā ir nepieciešama ēka traktora, pļaujmašīnas, citas lielās tehnikas novietošanai, tad risinājums ir metāla garāža lielgabarītu objektu novietošanai.

Metāla angāri – lielākam vērienam

Domus Angāri piedāvājumā ir dažādu veidu metāla angāri. Populāri ir lokveida metāla angāri, kas atzīti par vienu no finansiāli izdevīgākajiem ieguldījumiem. Domus Angāri uzstāda arī PVC angārus – labs risinājums, kur uzglabāt un novietot lauksaimniecības tehniku, ražu, automašīnas, dažādus produktus, kā arī darbarīkus un pat kurināmo.

Ja ir nepieciešama jūsu saimniecībā vai uzņēmumā jauna ēka, iespējams, tas varētu būt metāla vai PVC angārs, liela metāla garāža vai mazāku izmēru kompakta garāža. 

Viegla un ērta sadarbība ar Domus Angāri!

Lai idejai rastu risinājumu, ieskatieties www.domusangari.lv, piesakiet tikšanos ar Domus Angāri konsultantu! Ja būs interese, tiks izstrādāts projekts jūsu pasūtījumam. 

Domus Angāri uzņēmumā strādā pieredzējuši un zinoši meistari, kuri jūsu idejai palīdzēs saprātīgā laikā pārvērsties par vajadzīgo būvi. Domus Angāri adrese: Mārupes novads, Brīvmaņi, Vētras. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (1)
Anonīms [Anonīms] Piektdiena, 05. maijā, 2023, 15:54

FINANSĒJUMS autors CHARLY KERKIR Sveiki visiem Es bezgalīgi pateicos Dievam, ka viņš ir devis CHARLY KERKIR manā ceļā. Visām savām finansiālajām vajadzībām vai ja jums ir finansiālas grūtības, vienkārši sazinieties ar šo brīnišķīgo CHARLY KERKIR, un jūs būsiet pilnībā apmierināts. Šis lieliskais vīrietis man tikko palīdzēja ar nelielu summu 55 000 eiro, un tas man ir vairāk nekā pietiekami. Viņš ir sirds cilvēks, pateicoties šim brīnišķīgajam vīrietim, es varēju paaugstināt savu dzīves līmeni un parādu. Ja jums ir nepieciešams neliels kredīts, sazinieties ar viņiem, un jūs nebūsiet vīlušies. E-pasts: charlykerkir@gmail.com Paldies Piezīme Ja neesi LATVIETIS, lūdzu atturēties