Banner 980x90

Atzīmēs Kārķu pamatskolas 130.jubileju

Sestdien, 20.jūnijā, Kārķu pamatskola svinēs skaistu jubileju - 130 gadus. Šajā dienā skolā mīļi tiks sagaidīti bijušie absolventi, skolotāji, darbinieki un citi ar skolu saistīti cilvēki uz Kārķu pamatskolas absolventu salidojumu, pilsētas informācijas portālam Valka24.lv ziņo Kārķu pamatskolas direktore Ieva Cīrule.

Viņa norāda, ka pirmais skolas salidojums notika 1995.gada vasarā, kad pamatskolai tika svinēti 110 gadi. Šo tradīciju aizsāka ilggadējā skolas direktore Vallija Ābele. Uz jautājumu, kā radās ideja organizēt pirmo skolas salidojumu bijusī direktore atbild: "Bija 1995.gads. Kādu dienu uz skolu atnāca 1955.gada absolvents Kārlis Vīlisters, kurš ar saviem klases biedriem vēlējās organizēt savas klases izlaiduma 40 gadu jubileju. Aprunājoties nolēmām, ka skolai paliek 110 gadi - noorganizēsim arī skolas salidojumu. Tā 1995.gada 17.jūnijs kļuva par skolas 110 gadu jubilejas un pirmā salidojuma dienu."

Svētku dienā, 20.jūnijā, Kārķu tautas namā plkst.18.00 norisināsies skolas jubilejai veltītais svinīgais pasākums, kuru vadīs un muzikāli kuplinās dažādu paaudžu Kārķu pamatskolas absolventi. Pēc svinīgā pasākuma visi kopīgā gājienā dosimies uz Kārķu pamatskolu uz saviesīgo daļu, kur būs iespēja bijušajiem skolas biedriem satikties neformālā gaisotnē, apskatīt izstādi par skolas vēsturi, satikt savus bijušos skolotājus, kopīgi nofotografēties, kā arī izdejoties zaļumballē.

 src=

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)