Ātrākais ceļš augšup – kāpnes

Foto: Freerangestock.com / Mark Sylvester
Foto: Freerangestock.com / Mark Sylvester

Īsiem cilvēkiem un augstiem griestiem ir kaut kas kopīgs – no tiem saimniecībā jēga ir vien tad, ja pa rokai ir arī kāpnes. Par laimi, mūsdienās ērtas un vieglas alumīnija kāpnes nav nekāda deficīta prece un, ja nepieciešams, ikvienā mājoklī var ieviest pat vairākas. Ja nav pārliecības par to, vai arī jūsu mājās ir nepieciešamas vieglas metāla kāpnes, lasiet tālāk, lai uzzinātu par tām vairāk.

Kam var noderēt trepes?
Ja jums ir nepieciešamas trepes mājoklim, ieteicams iepazīties ar pieejamajiem trepju veidiem, lai izvēlētos tieši jūsu vajadzībām piemērotākās. Veidi atšķiras atkarībā no vēlamā pielietojuma. Ir pieejamas šādas trepes:
kombinējamas kāpnes – uz tām var kāpt no abām pusēm, kā arī – regulēt augstumu.
multifunkcionālas kāpnes – var salocīt dažādos veidos pēc nepieciešamības – gan kā garas pieslienamās kāpnes, gan kā A burtu, gan tiltiņa veidā.
mājsaimniecības kāpnes – piemērotas lietošanai telpās, ja tik vien to vajadzību kā tikt līdz augšējiem plauktiņiem vai lustrai.
pieslienamās kāpnes – parasti ar šādām var tikt augstāk nekā ar A veida kāpnēm, toties lietošanai piemērotas tikai tad, ja var piesliet. 

Alumīnija kāpnes – remontētāja labākais draugs 5 veidos
• Uz tām var pakāpties, lai nokrāsotu griestus! Protams, var mēģināt iegādāties visgarāko kātu un raudzīt uzklāt krāsu no grīdas līmeņa, bet – pieredze rāda, ka labākus rezultātus (un gludāku klājumu) sasniedz tie, kas atrodas tuvāk krāsojamajai virsmai.
• Ja nav palaimējies saņemt kāpnes mantojumā no vectētiņa, nav vērts saskumt – atliek vien atvērt interneta pārlūku un izvēlēties sev tīkamās no plašā klāsta. Tieši tik vienkārši.
• Alumīnija trepes ir ārkārtīgi vieglas. Nevajag ne bicepsus, ne tricepsus, šīs vieglās metāla kāpnes ar vienu pirkstu spēs pacelt pat biroja augs.
• Dizaina elements – ar apdomu izvēlētas alumīnija kāpnes var kalpot ne tikai kā līdzeklis auguma pagarināšanai (uz īsu brīdi), bet arī kā dizaina elements jūsu mājoklī. Atliek vien atrast piemērotu vietu, kur kāpnes tiks glabātas starplaikos starp pakāpšanās reizēm. Piemēram – vannas istabā alumīnija kāpnes var kalpot kā dvieļu žāvētājs, dzīvojamajā istabā – kā pledu plaukts, savukārt priekšnamā – kā lietussargu un cepuru pakaramais.
• Trepes ir neaizstājamas reizēs, kad jānomaina kāda spuldzīte vai jānoslauka putekļi no lustras. Neviena taburete nespēs sniegt tādu atbalstu kā stabilas un prātīgi izvēlētas kāpnes.

Ienāciet tīmekļa veikalā PrecesDarbam.lv un izvēlieties savas!