Banner 980x90

17. septembrī Kārķos notiks Lielā rudens andele

Sestdien, 17. septembrī no pulksten 10.00 Kārķos Dabas koncertzālē notiks lauku labumu, lietotu apģērbu un apavu tirdziņš – Lielā rudens andele, kurā būs iespēja iegādāties dārza, meža un  virtuves labumus, lietotus apģērbus, apavus, baudīt  īstu lauku tirgus noskaņu.

Tirdziņā savu produkciju pārdos mājražotāji un mazpulcēni.  Pasākumu kuplinās jautras atrakcijas visām paaudzēm, košas un rudenīgas kapelas “Senās skaņās” dziesmas un meldiņi, būs iespēja baudīt īpašus rudens salātus.

Atsaucoties Pasaules talkas aicinājumam, – 17. septembrī stādīt Laimes kokus, kopā ar pasākuma dalībniekiem iecerēts iestādīt sarkano dižskābardi.

Aicināti pieteikties mājražotāji un mazpulcēni, kuri vēlas tirgot savu produkciju. Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot uz tālruni 26068289 (Sandra Pilskalne).

Lai diena būtu piepildīta, rosinām apmeklēt Lustiņdruvas taku, Spiģu alu un citus apskates objektus Kārķos. Iepriekš piesakoties, visas dienas garumā iespējams pasūtīt “Dīķkalnu” picu (tālrunis 29324879) un siltas pusdienas mini zoo “Rudzīšos” (tālrunis 29718433).

Būsiet gaidīti baudīt skaistu dienu Kārķos!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)