Vietējās ziņas

 • Rudens un ziemas sezonā ugunsdrošība pirmajā vietā!

  Foto: Shutterstock.com

  Valsts Ugunsdrošības un glābšanas dienesta rīcībā esošie dati liecina, ka, sākoties apkures sezonai, pieaug ugunsgrēku skaits. Tāpēc ir laiks ne tikai atrast siltās zeķes un jakas, bet arī veikt atbilstošu apkures iekārtu apkopi. Lasiet tālāk un uzziniet, kas ir svarīgi, rūpējoties par drošību mājās, un pārbaudiet, vai esat panācis, ka ugunsdrošība Jūsu namā ir visaugstākajā līmenī!

 • Ātrākais ceļš augšup – kāpnes

  Foto: Freerangestock.com / Mark Sylvester

  Īsiem cilvēkiem un augstiem griestiem ir kaut kas kopīgs – no tiem saimniecībā jēga ir vien tad, ja pa rokai ir arī kāpnes. Par laimi, mūsdienās ērtas un vieglas alumīnija kāpnes nav nekāda deficīta prece un, ja nepieciešams, ikvienā mājoklī var ieviest pat vairākas. Ja nav pārliecības par to, vai arī jūsu mājās ir nepieciešamas vieglas metāla kāpnes, lasiet tālāk, lai uzzinātu par tām vairāk.

 • Ieskaties – 10 kategoriju apmācības autoskolā "Credo Autoprieks"!

  Foto: Bigstockphoto.com

  Latvijas autoskolu nozarē lielākā autoskola "Credo Autoprieks" mācību grupas rīko 19 filiālēs visā valstī. Tieši ērtā ģeogrāfiskā pieejamība ir viena no autoskolas atšķirībām, jo tās kursanti var mācīties savai dzīves vai darba vietai tuvākajā skolas filiālē, nevis veltīt laiku tālam braucienam. 

 • Sporta klubs – solis ceļā uz ideālu figūru

  Publicitātes foto

  Pavasaris ir pārmaiņu laiks, un daudziem tas saistās arī ar fiziskā ķermeņa pārmaiņām un uzlabojumiem. Ja nesteidzīgajā ziemas ritmā kāds kilograms svara ir nācis klāt, tad šis ir īstais brīdis, lai no tā atbrīvotos un atklātu jauno peldēšanās sezonu savā izsapņotajā peldkostīmā.

 • Sieviešu smaržas – kā izvēlēties piemērotākās?

  Foto: Xnet.lv

  Vairākos pētījumos atzīts, ka tieši aromāts ir tas, kas atstāj visspilgtāko pirmo iespaidu. Taču – kā neapjukt plašajā aromātu piedāvājumā? Mums Tev ir atbildes!

 • Laulību gredzeni tradīciju un aktuālo tendenču piekritējiem

  Foto: Ligavam.lv/Salons “Zelts”

  Ja šobrīd ar mīļoto gatavojaties kāzām, viens no svarīgākajiem pirkumiem ir laulību gredzeni. Laulību gredzens nav vienkāršs juvelierizstrādājums, to zina un sajūt katrs, kurš izlēmis kļūt par vīru un sievu. Šo gredzenu uzlikšana pirkstā iezīmē emocionālu piederību mīļotajam cilvēkam, ticību kopējai nākotnei un simbolizē jaunas ģimenes sākumu. 

 • Mūsdienīgi telefoni un planšetdatori plašā cenu amplitūdā

  Publicitātes foto

  Teju ikvienam cilvēkam tagad ir vairākas elektroniskās ierīces, ko var izmanto sērfošanai internetā, darbam ar dokumentiem un komunikācijai. Mobilie telefoni un planšetdatori ir aizvietojuši stacionārās iekārtas un kļuvuši par ikdienas saziņas līdzekļiem. Tā kā datortehnoloģijas attīstās strauji, katru gadu parādās jauni telefonu un planšetdatoru modeļi, kas pilda arvien vairāk funkciju. Izvēlēties labāko un individuālajām prasībām piemērotāko preci var arī interneta veikalos.

 • Praktisks dizaina paklājs Jūsu uzņēmumam vai mājai

  Publicitātes foto

  Allaž tīra grīda un patīkams interjers kalpo gan kā uzņēmuma, gan kā mājokļa vizītkarte. To nodrošināt palīdzēs praktiskie dizaina paklāji komplektā ar regulāru tepiķu maiņas servisu. 

 • Konferenču zāles noma ir svarīgs pasākuma organizēšanas aspekts

  Publicitātes foto

  Organizējot viesības, konferenci vai kādu citu pasākumu, Jums ir jābūt pārliecinātam, ka viss noritēs kā plānots. Tieši tāpēc konferenču zāles noma ir svarīgs aspekts, lai Jūs spētu justies droši. Šo pārliecinātības sajūtu Jums var sniegt jomas profesionāļi, un ir vairāki faktori, kas jāņem vērā, lai tādu atrastu.

 • Kredīta iespēja strādājošajiem mājas iekārtošanai

  Foto: Pixabay.com

  Reizēm gadās aizmirst par to, ka mājai ir jābūt vietai, kur jūties gaiši, labi un mājīgi, jo atliekam remontu arvien vairāk, lai gan būtu vēlams to veikt jau tagad. Aizmirsti par visām šīm problēmām un aizbildinājumiem – tagad varēsi īstenot visu, kas galvā rosījies jau labu laiku, jo šī kredīta forma nodrošina ātru, ērtu un patīkamu naudas saņemšanu ikvienas situācijas atrisināšanai!