Vietējās ziņas

 • Izdevīgas dabasgāzes cenas un stabilas piegādes uzņēmumiem

  Dabasgāze ir viens no svarīgiem energoresursiem, kuru uzņēmumi izmanto gan ražošanas procesu nodrošināšanai, gan ēku apsildīšanai. Kopš dabasgāzes tirgus atvēršanas klientiem ir iespēja brīvi izvēlēties, no kura tirgotāja iegādāties dabasgāzi, izvērtējot gan piedāvātās gāzes cenas, gan tarifu veidus un citus piedāvājumu aspektus. Tas ļauj katram uzņēmumam atrast sava biznesa specifikai un vajadzībām piemērotāko risinājumu.

 • Dažas idejas, ko dāvināt meitenei bērnudārza izlaidumā

  Par to, vai bērnudārza izlaidums ir īsts izlaidums un tajā vajadzīga balle, ciemiņi un dāvanas, dzirdēts daudz diskusiju. Tomēr realitāte vienalga ir tāda, ka bērni dodas projām no bērnudārza, svētki bērnudārzā notiek un bērni vēlas piedzīvot šo mirkli kā īpašu. Tāpēc loģiski, ka vecāki, vecvecāki un citi tuvinieki grib iepriecināt mazo nu jau gandrīz pirmklasnieku un apsveikt ar ļoti nozīmīga dzīves posma noslēgšanos. 

 • 5 iemesli, kāpēc izvēlēties "Ripo-Baltic" vārtus savam īpašumam

  Ja jūsu īpašumam nepieciešami jauni vārti, tad viens no uzņēmumiem, kura pakalpojumus varat izmantot, ir "Ripo-Baltic", kam ir vairāk nekā 25 gadu pieredze dažādu vārtu ražošanā un uzstādīšanā. Lai gan šobrīd uzņēmums savu darbību ir paplašinājis un piedāvā arī aizsargžalūzijas, insektu sietus un preces būvniecībai, "Ripo-Baltic" savu darbību uzsācis tieši ar vārtu ražošanu, kļūstot par vienu no vadošajiem, pieredzes bagātākajiem un klientu novērtētākajiem uzņēmumiem vārtu ražošanas sektorā. Uzziniet, kādas ir "Ripo-Baltic" galvenās konkurences priekšrocības vārtu ražošanas jomā.

 • Auskari ar Swarovski kristāliem – piegāde visā Latvijā

  Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos. 

 • Kas jāņem vērā, ja grib veikt zobu balināšanu klīnikā

  Mūsdienu zobārstniecība piedāvā tādas iespējas, par kurām pirms vairākām desmitgadēm pat sapņot nevarēja. Tas attiecas ne tikai uz zobu ārstniecību un aizvietošanu, bet arī tādu kosmētisko aspektu kā zobu balināšana. Tagad par vairākiem toņiem baltākus zobus var iegūt vien pāris stundu laikā. Zobu balināšana klīnikās notiek ar jaunākās paaudzes metodēm, kur izmanto lāzeru vai UV gaismas lampu, kas ir efektīvākie un saudzīgākie balināšanas veidi. 

 • Kam pievērst uzmanību, izvēloties bērnam attīstošās rotaļlietas

  Attīstošās rotaļlietas ir viens no veidiem kā vecāki var palīdzēt savam bērnam iepazīt apkārtējo pasauli, apgūt jaunas prasmes, stiprināt sīko motoriku un aizraujoši pavadīt laiku rotaļās. Tādā veidā spēlēšanās process kļūst arī par izglītošanās un attīstīšanās procesu. Attīstošo rotaļlietu klāsts veikalos ir tiešām plašs, ražotāji arvien vairāk domā, kā piedāvājumu paplašināt, radot rotaļlietas ar pievienoto vērtību, tādas, kas bērniem patīk un ir arī noderīgas viņu attīstībai.

 • Krāsaino kontaktlēcu popularitāte pieaug – uzzini par tām vairāk

  Klasiskās kontaktlēcas redzes korekcijai un medicīniskiem nolūkiem jau sen vairs nav nekāds jaunums, par tām zina vairums cilvēku. Tās daudzi izvēlas briļļu vietā vai izmanto pamīšus ar brillēm, lai iegūtu lielāku komfortu ikdienā. 

 • 6 lietas, ko vēl paspēt izdarīt līdz Jaunajam gadam

  Lai gan decembris jau pusē, darbs dzen darbu un paralēli notiek gatavošanās svētkiem, tomēr vēl ir nedaudz laika, lai kādos brīvākos brīžos izdarītu jaukas lietas – gan savā, gan citu cilvēku labā. Piedāvājam nelielu sarakstu ar darbiem, kas jums neaizņems daudz laika, bet ir ar potenciālu sniegt daudz prieka. 

 • Kādas funkcijas veic SMART TV?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienu tehnoloģiju iespējas kļūst arvien piesātinātākas, uzlabojot arī televizoru funkcijas, kas šobrīd ir gana daudz. Kas ir SMART TV un kādas priekšrocības tas sniedz? Noskaidro šajā rakstā!

 • Valka – pilsēta ar plašām iespējām un skatu uz attīstību

  Vēsturiski nozīmīgā pilsēta, kur izglītību guvuši daudzi skolotāji. Pilsēta, no kurienes nāk mūziķi un komponisti, kuri ir ielikuši pamatus visam mūsdienās notiekošajam. Valka aizvien ir viena no pilsētām, kas turpina uzturēt augsto līmeni un ne vien sniedz konkurētspējīgu izglītību jauniešiem, bet piedāvā ļoti plašu un daudzveidīgu klāstu ar dažādām iespējām.