Smiltenes novadā notiks "Strenču mežrūpniecības saimniecības" akcionāru sapulce

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ceturtdien, 28.aprīlī, notiks mežistrādes uzņēmuma AS "Strenču mežrūpniecības saimniecība" kārtējā akcionāru sapulce, liecina uzņēmuma paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Sapulce notiks Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā, "Silvas lejās", sākums plkst.10.

Plānots, ka uzņēmuma akcionāri vērtēs pagājušā gada finanšu rezultātus, apstiprinās 2016.gada darbības plānu un budžetu, kā arī skatīs citus ar saimniecisko darbību saistītus jautājumus.

Kā ziņots, "Strenču mežrūpniecības saimniecības" apgrozījums 2014.gadā bija 10,43 miljoni eiro salīdzinājumā ar 10,26 miljoniem iepriekšējā gadā, savukārt peļņa bija 616 567 eiro salīdzinājumā ar 713 148 eiro 2013.gadā.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Andris Krastiņš, bet valdes loceklis - Jānis Mierkalns.

Uzņēmuma pamatdarbības profils ir mežizstrāde, kokapstrāde un transporta pakalpojumi.

"Strenču mežrūpniecības saimniecība" dibināta 2004.gadā, tās pamatkapitāls ir 1 294 160 eiro, uzņēmums nodarbina 64 darbiniekus.

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)