Patentmaksai līdz jūnijam Vidzemē reģistrēti 248 cilvēki

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Patentmaksas maksāšanai līdz 1.jūnijam Valsts ieņēmumu dienestā (VID) bija reģistrēti 1826 cilvēki, aģentūru LETA informēja VID Sabiedrisko attiecību daļā.

Rīgas reģionā reģistrēti 1077 patentmaksas maksātāji, Vidzemē - 248, Kurzemē - 232, Zemgalē - 207, bet Latgalē - 62 patentmaksas maksātājs.

Kopumā visvairāk patentu ir izsniegts fotogrāfiem - 353, frizieriem - 203, auklēm - 144, nagu kopšanas speciālistiem - 102.

Visbiežāk kā patenta darbības vietu patentmaksas maksātāji norādījuši Rīgu - 777 gadījumos, Ķekavas novadu - 95, Liepāju - 70 un Valmieru - 62 gadījumos.

Patentmaksa ir galīgs nodokļa maksājums par fiziskās personas iesniegumā norādīto periodu, un papildu iedzīvotāju ienākuma nodokļa vai valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas patentmaksas maksātājiem nav jāveic.

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)