Banner 980x90

Ķieģeļflīzes – iekštelpu un ēkas ārējās fasādes apdarei

Ja vēlaties atsvaidzināt ēkas izskatu, tad lielisks risinājums ir ķieģeļflīzes. Tās ir piemērotas gan iekštelpu sienu, gan ēkas ārējās fasādes apdarei. Ķieģeļflīzes ir ilgmūžīgs risinājums, kas ļauj ērti pārvērst jebkuru virsmu, piešķirot tai klasisko, taču tajā pašā laikā arī mūsdienīgo ķieģeļu sienas efektu.

Ieguvumi, ko sniedz ķieģeļflīzes

 • Atsvaidzināts ēkas izskats
  Ķieģeļflīzes ir ilgmūžīgs apdares materiāls, kas lieliski atsvaidzina ēkas kopējo tēlu. Šis apdares materiāls ir īpaši pieprasīts, tāpēc ķieģeļflīzes ir pieejamas dažādās dizaina, faktūru un krāsu variācijās. Tas sniedz iespēju ikvienam izvēlēties savai gaumei atbilstošāko risinājumu, kas nevainojami iederēsies konkrētās ēkas dizainā. Viena no ķieģeļflīžu būtiskākajām priekšrocībām ir, ka tās nodrošina īstas ķieģeļu sienas efektu, liekot domāt, ka šis materiāls bijis izmantots ēkas celtniecībā. Vērts piebilst, ka ķieģeļflīzes lieliski iederēsies jebkurā interjerā, jo tās mājoklim spēj piešķirt klasisku un veclaicīgu tēlu, nezaudējot mūsdienību.
 • Ekoloģisks un ilgmūžīgs apdares materiāls
  Pārsvarā ķieģeļflīzes tiek izgatavotas no apdedzināta māla, tāpēc tās ir ekoloģisks sienu apdares risinājums. Tāpat svarīgi, ka tās ir izturīgas pret ūdeni, aukstumu un citiem ārējās ietekmes faktoriem, tādēļ laika gaitā nezaudēs nedz savu izturību, nedz krāsu. Šis faktors ķieģeļflīzes padara ne tikai par estētisku un ekoloģisku, bet arī ilgmūžīgu mājokļa apdares risinājumu.
 • Uz jebkuras virsmas viegli stiprināms risinājums
  Ķieģeļflīžu vieglā un ērtā uzklāšana pavisam noteikti ir viens no šī apdares materiāla galvenajiem plusiem. Tās ir iespējams ērti un viegli uzklāt uz jebkuras virsmas. Atliek vien atbilstoši to sagatavot un ar ķieģeļflīzēm būs iespējams noklāt pat koka virsmas, tajā skaitā arī terases, kolonnas, akas un citus objektus, kuriem ir vēlme piešķirt ķieģeļu sienas šarmu.

STEGU apdares flīzes

STEGU ir Eiropā plaši atzīts apdares flīžu ražotājs, kas jau vairāk nekā 25 gadus saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes un no dabas iedvesmotus apdares materiālus. Apdares flīzes ir pieejamas dažādos toņos, faktūrās un dizainos, tādēļ ikvienam ir iespēja atrast sev tīkamāko apdares risinājumu, kas lieliski papildinās un atsvaidzinās ēkas kopējo arhitektūru. 

STEGU produktu klāstā ietilpst:

 • ķieģeļflīzes;
 • dekoratīvās flīzes;
 • dabīgā akmens flīzes;
 • arhitektoniskās flīzes;
 • koka paneļi.

”RIPO International” – plašs ķieģeļflīžu klāsts

”RIPO International” ir pašmāju uzņēmums, kas jau ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi saviem klientiem piedāvā dažādas pašu ražotas, kā arī no uzticamiem piegādātājiem iegādātas preces teritorijas un mājas labiekārtošanai. Uzņēmuma produktu klāstā iespējams atrast arī STEGU ķieģeļflīzes. Tās pieejamas dažādās krāsās, faktūrās un dizainos. Sava mājokļa dizainu variet papildināt ar:

 • ķieģeļflīzēm, kas lieliski iederas gan pilsētas, gan lauku stila arhitektūrā;
 • dekoratīvajām flīzēm, kas nevainojami imitē ķieģeļu un akmens sienas izskatu;
 • dabīgā akmens flīzēm, kas interjeram spēj piešķirt greznu un aizraujošu tēlu;
 • arhitektoniskajām flīzēm, kas interjeram piešķir mūsdienīgu tēlu;
 • kā arī koka paneļiem, kas nodrošina dabisku un mājīgu noskaņu.

Savai gaumei piemērotākās apdares flīzes varat izvēlēties “RIPO International” interneta veikalā, kur pieejami dažādi flīžu modeļi.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu