VUD ražotie kubli un pirts mucas – relaksācijai un izklaidei dabā

No pirts ārā un kublā iekšā! Tādu veselību uzlabojošu un relaksējošu aktivitāti vēlētos izbaudīt ne viens vien no mums. Kā izrādās, to īstenot nemaz nav tik grūti, atliek tikai atrast īsto meistaru, kas piedāvā kvalitatīvu kublu vai pirts mucu tirdzniecību vai nomu. Tāda ir pieredzējusī un zinošā komanda no VUD!
Koka izstrādājumi jau izsenis ir bijuši iecienīti dažādu iemeslu dēļ. Nevienam citam materiālam nav tāds aromāts kā koksnei, turklāt arī tā dabiskums mūsdienu pasaulē tiek augstu novērtēts. 

Koka kubli jeb baļļas pēdējos gados ir kļuvuši arvien populārāki, un tos cilvēki izvēlas, lai baudītu SPA līmeņa relaksāciju un atpūtu, papildinātu ballīti ar lielisku izklaidi, kā arī uzlabotu veselību, it īpaši, ja tiek izmantoti kubli ar pneimomasāžu vai hidromasāžu.

VUD – kvalitatīva produkcija no koka par saprātīgu cenu
VUD jau vairāku gadu garumā piedāvā dažādu kublu tirdzniecību un nomu, gūstot klientu atzinību. Labie vārdi izplatās ātrāk par vēju, tādēļ šo uzņēmumu pazīst jau visā Latvijā, un tas dažu gadu laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem kublu un pirts mucu ražotājiem mūsu valstī. 

Kubli jeb baļļas
Piedāvājumā ir vairāki baļļu veidi – ar iekšējo, ārējo vai integrēto krāsni, kā arī dažādām papildu iespējām – LED apgaismojumu un iestrādātu masāžas sistēmu. Kubuli ražoti no kvalitatīviem, Latvijā iegūtiem materiāliem. Klienti var ne tikai iegādāties kublus, bet arī tos iznomāt.

Pirts mucas
Pirts mucas ir vēl viens iecienīts produktu veids, ko izgatavo VUD, piedāvājot gan tirdzniecību, gan nomu, lai pirts sniegto baudījumu cilvēki varētu izbaudīt, kad vien rodas vajadzība. Nav svarīgi, kur atrodies – kvalitatīvās mucu pirtis iespējams piegādāt uz dārzu, pagalmu vai pat iznomāt uz nedēļas nogali pie jūras!

Bērnu laukumi
Papildus relaksācijai un atpūtai, ko nodrošina kubli un pirts mucas, VUD piedāvājumā ir arī kvalitatīvi un droši bērnu laukumi un smilšu kastes! Tava atvase noteikti priecāsies par šādu spēļu laukumu, kur būs pieejamas gan šūpoles, slidkalniņš un citi elementi, atbilstoši Tavām vēlmēm. 

Vēlies uzzināt vairāk? Ieskaties šeit – Vud.lv!
Uz sarakstu