Visa veida automašīnas rezerves daļas par lieliskām cenām

Auto rezerves daļas vienmēr ir un būs aktuāls pirkums ikvienam automašīnas īpašniekam. Agrāk tās bija iespējams iegādāties tikai veikalos un servisos uz vietas, taču, sekojot tendencēm, nu ir iespējama rezerves daļu iegāde internetā. Visas detaļas sakārtotas pārskatāmā katalogā dažādās kategorijās, lai maksimāli atvieglotu meklēšanu. 

Piedāvājumā ir detaļas gan no ražotājiem, gan sertificēti un teicamas kvalitātes analogi, kas nebūt nav sliktāki. Ņemot vērā to, ka Latvijā joprojām tiek ekspluatēti automobiļi, kuri ražoti astoņdesmitajos, partsale.lv piedāvā iegādāties detaļas pat šādos gados ražotajām automašīnām. Piedāvājumā arī rezerves daļas kravas automašīnām un motocikliem. 

Kā atrast vajadzīgo?
Jebkurš interneta veikals piedāvā daudz vairāk dažādu preču kategoriju nekā parastos veikalos uz vietas. Arī auto rezerves daļas internetā nav izņēmums. Lai atrastu sev nepieciešamo, nav vajadzības šķirstīt visu katalogu un apskatīt tūkstošiem dažādu nesaistītu preču, jo ar atlases filtru palīdzību ātri vien ir iespējams atrast nepieciešamās detaļas. Atzīmējiet automašīnas ražošanas gadu, marku un modeli un pēc tam nepieciešamo detaļu. Jebkuram pircējam ir iespēja konsultēties ar pārdevēju, lai noskaidrotu visus nepieciešamos jautājumus par detaļu iegādi un labāko izvēli. Konsultācijas iespējams saņemt gan rakstiski e-pastā, gan sazinoties pa tālruni.

Kā saņemt detaļas?
Partsale.lv nodrošina dažāda veida preču saņemšanas iespējas:

  • saņem preci partsale.lv noliktavā Rīgā, iepriekš sazinoties pa tālruni;
  • ar Omniva pakomātu starpniecību visā Latvijā. Šādā veidā ir iespējams piegādāt gan pavisam nelielas, gan nedaudz apjomā lielākas detaļas. Izvēloties šo piegādes veidu, jāņem vērā sūtījuma izmēra un svara ierobežojumi;
  • ar Omniva kurjera starpniecību. Īpaši parocīgi tas ir tiem klientiem, kuru pasūtītā prece ir nestandarta izmēra un svara kategorijā. Turklāt tā tiek piegādāta līdz namdurvīm.

Visas pārdošanā esošās detaļas ir jaunas, sertificētas, un tām ir garantija. Ja nepieciešama preču atgriešana, tad jāņem vērā, ka tām ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, nelietotām un nesabojātām. Preces pārdevējam jānosūta 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu