"Valmiermužas alus" valdē iecelts Rihards Trumpe

Alus ražotāja "Valmiermuižas alus" valdē iecelts Rihards Trumpe, liecina "Firmas.lv" informācija. Vienlaikus darbu "Valmiermuižas alus" valdes locekļa amatā pēc piecu mēnešu darba atstājis Gints Matisons.

Rīga, 23.dec., LETA. Alus ražotāja "Valmiermuižas alus" valdē iecelts Rihards Trumpe, liecina "Firmas.lv" informācija. Vienlaikus darbu "Valmiermuižas alus" valdes locekļa amatā pēc piecu mēnešu darba atstājis Gints Matisons. Savukārt darbu "Valmiermuižas alus" valdē turpina Aigars Ruņģis. Komentējot izmaiņas "Valmiermuižas alus" valdē, Ruņģis aģentūrai LETA atklāja, ka, respektējot Matisona vēlmi dzīvot un strādāt Rīgā, kā arī vēlmi vairāk laika pavadīt ar ģimeni, "Valmiermuižas alus" valdei tika aicināts pievienoties Trumpe, kurš tādējādi pārcēlies no Rīgas uz Valmieru. "Novērtēju Trumpes attieksmi, iegūtās zināšanas un uzkrāto pieredzi finanšu analīzē un plānošanā, un ticību "Valmiermuižas alus" sūtībai brūvēt alu svētku galdam," sacīja Ruņģis. Viņš piebilda, ka pēdējos trīs gadus Trumpis strādājis starptautiskā auditorkompānijā "PricewaterhouseCoopers", veicot auditus pārtiku ražojošos un informācijas tehnoloģiju nozares uzņēmumos, kā arī viņš bijis finanšu un darījumu konsultants. LETA jau ziņoja, ka 2018.gadā "Valmiermuižas alus" strādāja ar 5,373 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 31,8% un sasniedza 168 173 eiro. Kompānija "Valmiermuižas alus" reģistrēta 2005.gada jūnijā, un tās pamatkapitāls ir 1,397 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir "Valmiermuižas ieguldījumu fonds", kurā 60% daļu pieder Ruņģim, 24% - Austrijas ieguldījumu fondam "Industrieliegenschaftenvervaltungs AG" (ILAG), bet 16% - Vācijas uzņēmumam "Thinkflink GmbH".

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)