Valkas putu polietilēna izstrādājumu ražotājs "Pepi rer" kāpinājis apgrozījumu

Valka24.lv
Valka24.lv
Valkā reģistrētā uzņēmuma SIA "Pepi rer" apgrozījums aizvadītajā gadā audzis par 9%, sasniedzot 4 933 188 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", informē aģentūra LETA, audzis ne tikai uzņēmuma apgrozījums, bet arī peļņa - ja 2014.gadā tā bijusi 242 256 eiro, pērn peļņa sasniegusi 376 884 eiro.

Kā minēts uzņēmuma vadības ziņojumā, SIA "Pepi rer" pamatdarbībais veids ir putu polietilēna izstrādājumu ražošana.

Kā norādīts uzņēmuma vadības ziņojumā, sabiedrība savu saimniecisko darbību ir sākusi 2003.gada janvārī ar polietilēna putu plēves izstrādājumu ražošanu. 2015.gadā uzņēmums turpināja attīstīt jaunu produkcijas veidu ražošanu no putu plēves un burbuļplēves. SIA "Pepi rer" pašreizējo finansiālo stāvokli var uzskatīt par stabilu. Salīdzinot ar iepriekšējo periodu, 2015.gadā sabiedrības neto apgrozījums ir pieaudzis par 8,9%, kas pamatā saistās ar jaunu klientu piesaistīšanu.

SIA "Pepi per" reģistrēta 2001.gadā. Tās kapitāldaļas savā starpā dala Aivars Andersons (20%), Ilze Avotiņa (20%), Uģis Putniņš (20%), Imants Šteins (20%), Jānis Kaukulis (10%) un Viesturs Lucāns (10%).

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)