Smiltenē noskaidroti rallija supersprinta otrā posma uzvarētāji

Svētdien, 21.jūnijā, Smiltenes "Tepera" trasē norisinājās LAF SAK Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām otrais posms, pilsētas informācijas portālu Smiltene24.lv informēja LAF SAK preses sekretāre Dace Janova.

Draudīgie lietus mākoņi visas dienas garumā Smilteni tomēr nesasniedza un gandrīz 100 supersprinta dalībnieki sausajā trasē sacentās dažbrīd tikpat kā necaurredzamos putekļos.

4WD plus klasē uzvarētāja godā Valts Zvaigzne, pirmo vietu izcīnot pirmajā un trešajā braucienā. Otrajā vietā "Tepera" posmā Vigo Rubenis, bet trešais – mājinieks Edgars Tralla.

Valtam Zvaigznem Smiltenes sacensībās uzvara arī visos trīs braucienos 4WD klases ieskaitē, otrais šeit Intars Rezakovs, trešajā vietā Niks Kanders.

4WD open klasē pirmo vietu ieguva Andris Puriņš, kurš bija ātrākais divos braucienos, aiz viņa Gints Bērze un Artis Voicišs.

2WD open ieskaitē par uzvarētāju Smiltenē kļuva Aigars Tīdmanis, uzvarot otrajā un trešajā braucienā. Māris Druva ieguva otro vietu, bet Ainārs Skaidiņš posmā trešais.

Savukārt Sandis Laukšteins uzvarēja klasē 2WD, arī uzvarot divos no braucieniem, kamēr otro vietu izcīnīja Modris Žentiņš, bet trešo pjedestāla pakāpienu ieņēma Raivo Ozoliņš.

Gints Lapsa palika nepārspēts RWD ieskaitē, kur viņam uzvaras pirmajā un trešajā braucienā. Gundaram Tīdmanim uzvara otrajā braucienā un otrā vieta klasē, bet trešo vietu izcīnīja Raivis Galviņš.

Tikmēr FWD 1600 klasē par uzvarētāju kļuva Ģirts Ozoliņš, kurš uzvarēja pirmajā un trešajā braucienā, otrā vieta Andrim Aleksejevam un trešais klasē Varim Žentiņam.

VAZ Historic Open klasē starp trīs dalībniekiem ātrākais bija Kalvis Tēts, kurš uzvarēja visos trīs braucienos, aiz sevis atstājot Ralfu Jāni Grīnfeldu un Inetu Grīnfeldi.

Ātrākais no junioriem U18 ieskaitē "Tepera" trasē bija Māris Millers, otrais Mikus Villerušs un trešais Roberts Poriņš.

Līdz nākamajām rallija supersprinta sacensībām nu būs jāgaida pāris mēnešus, jo trešais Latvijas čempionāta un kausa izcīņas posms norisināsies augusta beigās Liepājā, Ātruma festivāla – rallija "Kurzeme" ietvaros.

Visi rallija supersprinta "Teperis" rezultāti pieejami šeit.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)