Sedas kokapstrādes uzņēmums "Lathol" plāno ražošanā ieviest jaunus produkcijas veidus

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Strenču novada Sedā reģistrētais kokapstrādes uzņēmums SIA "Lathol" plāno ražošanā ieviest jaunus produkcijas veidus, kā arī nodrošināt apstākļus pēc iespējas ātrākai un kvalitatīvākai preču pasūtījumu izpildei, liecina informācija uzņēmuma vadības ziņojumā par 2015.gadu.

Kā ziņo aģentūra LETA, uzņēmums plāno arī optimizēt ražošanas procesu, kas jau tika sākts iepriekšējos gados, iepērkot jaunas iekārtas.

SIA "Lathol" nodarbojas ar paliktņu ražošanu, kā arī zāģmateriālu, šķeldas un zāģskaidu ražošanu un realizāciju.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Lathol" apgrozījums pērn krities par 19% līdz 840 083 eiro. Ja 2014.gadu uzņēmums noslēdzis ar 1367 eiro peļņu, aizvadītājā gadā strādājis ar 11 915 eiro lieliem zaudējumiem. SIA "Lathol" pērn nodarbinājis 36 cilvēkus, kas ir par astoņiem mazāk nekā gadu iepriekš.

2015.gada zaudējumus uzņēmuma valde segs no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas.

SIA "Lathol" reģistrēta 1995.gadā. Uzņēmums pieder Markam Cepeļevam.

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)