SD-Serviss, SIA – norobežojošo barjeru sistēmas, ceļu marķēšanas materiāli, ceļu drošības aprīkojums un palīglīdzekļi

Pastāvīgi pieaugošā ceļu satiksmes intensitāte un atļautie ātruma ierobežojumi paģērē stingrākus nosacījumus ceļu infrastruktūras plānošanā un veidošanā, tai skaitā arī efektīvāku ceļu satiksmes drošības sistēmu izmantošanu.

Norobežojošo barjeru sistēmas

Pastāvīgi pieaugošā ceļu satiksmes intensitāte un atļautie ātruma ierobežojumi paģērē stingrākus nosacījumus ceļu infrastruktūras plānošanā un veidošanā, tai skaitā arī efektīvāku ceļu satiksmes drošības sistēmu izmantošanu. Viens no veidiem, kā uzlabot ceļu satiksmes drošību, ir barjeru sistēmu uzstādīšana, kas ļauj ne tikai samazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu, bet arī mazināt to smagumu. Barjeras ir viens no būtiskākajiem elementiem lielceļu būvē, kad runa ir par satiksmes drošību, un dažāda veida norobežojošo barjeru sistēmas gādā par aizsardzību visām ceļa satiksmes dalībnieku kategorijām.

Autovadītāji bieži vien aizmirst par šādu pasīvo aizsargierīču nozīmi, lai gan mūsdienās ceļu satiksme bez norobežojošo barjeru sistēmām vairs nav iedomājama. Te jāmin vadību zaudējuša transportlīdzekļa novirzīšana atpakaļ uz ceļa braucamās daļas, savā plūsmā; norobežošana no dažādiem objektiem un šķēršļiem; arī daudz smagākas bīstamības novēršana: proti, lai nekontrolēts transportlīdzeklis nenokļūtu pretējā virziena satiksmes plūsmā. Turklāt, mūsdienu inženiertehniskie risinājumi spēj gādāt par to, lai avārijas gadījumā transportlīdzekļa pasažieri saņemtu pēc iespējas mazāku triecienu.

Ceļa drošības barjeras uzdevums ir pēc iespējas samazināt ceļu satiksmes negadījumu sekas. Barjeras izgatavo no metāla profila elementiem, kas savstarpēji savienoti un piestiprināti pie statņiem. Trieciena rezultātā barjeras deformējas, bet notur transporta līdzekli ceļa klātnes zonā. Norobežojošo barjeru sistēmas tiek izvietotas uz lielākas nozīmes ceļiem, šosejām, uz un zem tiltiem, pārvadiem, ap bīstamiem šķēršļiem, un citur, kur var rasties bīstamība. SIA "SD-Serviss" preču klāstā ir ne tikai ceļa drošības jeb transporta barjeras, bet arī gājēju drošības barjeras, ceļu remontdarbu veikšanai nepieciešamās pārvietojamās barjeras, kā arī ceļu marķēšanas materiāli no atzītākajiem Eiropas ražotājiem.

Skati vairāk: www.sd-serviss.lv

Ceļu marķēšanas materiāli

Ceļu satiksmes marķējums galvenokārt tiek izvietots uz ceļa seguma; ceļu marķēšanas materiāli ir pakļauti tiešiem saules stariem un lietum, salam un sniegam, kā arī mehāniskai iedarbībai, ko rada transportlīdzekļi, tāpēc to ekspluatācijai ir stingras prasības. Tie kalpo kā drošības līdzeklis satiksmes regulēšanai ikdienā, ceļu remontdarbu veikšanas laikā, kā arī citu satiksmes organizācijas izmaiņu gadījumos. Tas nozīmē, ka, pirmkārt, marķējumam ir jābūt izturīgam pret triecienu. Otrkārt, marķēšanas materiāliem jābūt spilgtā krāsā un ar spēcīgu atstarošanas spēju, kas padara tos labi redzamus diennakts gaišajā un tumšajā laikā. Treškārt, noteiktiem elementiem (piemēram, marķēšanas lentēm, ātrumvaļņiem) jāpiemīt pretslīdes īpašībām, kā arī tiem jābūt nodilumizturīgiem.

Ceļu marķēšanas materiāli tiek izmantoti ceļu, tiltu, rūpnīcu teritoriju, autostāvvietu, pazemes garāžu, dzīvojamo māju pagalmu marķēšanā, kā arī citos projektos. Tās ir dažādas signālierīces (signālugunis, bākugunis), atstarojoši elementi (norobežojošās lentes, atstarotāji, vadkonusi, PVC stabiņi), seguma reljefu veidojoši elementi (riteņu atdures, ātrumvaļņi), kas brīdina un ļauj pamanīt izmaiņas satiksmes organizācijā vai nedrošas vietas ielās un citur, kur nepieciešams regulēt ceļu satiksmi un aizsargāt visus tās dalībniekus.

Lai sniegtu augstu drošības līmeni gan autobraucējiem, gan gājējiem, ceļu konusi, pagaidu barjeru sistēmas, signālugunis, atstarojoši elementi un citi ceļu marķēšanas materiāli jāizmanto savstarpēji vienoti, turklāt saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem. SIA "SD-Serviss" preču sortimentā jau kopš 1993. gada ir visdažādākie ceļu satiksmes drošības aprīkojuma elementi, un uzņēmums rūpējas, lai preču piedāvājumā pastāvīgi būtu kvalitatīvākie un jaunākie produkti.

Skati vairāk: www.sd-serviss.lv

Ceļu drošības aprīkojums un palīglīdzekļi

Ceļu satiksmes drošības aprīkojums palīdz uzlabot ceļmalas un dažādu bīstamību izraisošu objektu redzamību, kā arī palīdz aizsargāties pret sadursmēm un negadījumiem. Neatkarīgi no tā, vai satiksme tiek regulēta uz ceļa vai kur citur, "SD-Serviss" piedāvā plašu ceļu drošības aprīkojuma un palīglīdzekļu klāstu. Kārtības uzturēšana uz ielas, autostāvvietā, šosejas vai rūpnīcas teritorijā ir ļoti svarīga visu iesaistīto satiksmes dalībnieku drošībai. Drošības palīglīdzekļi ir nepieciešami arī gadījumos, kad nepieciešams slēgt ceļu un norobežot un marķēt remontdarbu veikšanas vietu.

Tieši šī iemesla dēļ uzņēmuma produktu klāstā ietilpst augstākās kvalitātes zīmolu izstrādājumi, piemēram, Ennis-Flint atstarotāji ir labi pamanāmi jau no liela attāluma, īpaši mitros apstākļos, un tādējādi ļoti efektīvi spēj novērst avārijas situāciju risku uz šosejām. Atstarojošie marķieri būs redzami jebkādos laika apstākļos visa gada garumā, un tos neaptumšos ne lietus, ne sniegs vai migla. Uzņēmums piedāvā konusus plašā izvēlē un dažādos izmēros, kas izgatavoti no elastīga un izturīga PVC materiāla; tiem ir augstas redzamības fluorescējoša oranža krāsa, kas neizbalēs pat tiešos saules staros. Nepieciešamības gadījumā satiksmes konusiem ir arī augstas intensitātes atstarojoša lente, kas nodrošina papildu redzamību. Tāpat ceļu drošības aprīkojuma un palīglīdzekļu sortimentā pieejamas signālugunis, ko izmanto remontdarbu veikšanas vietā papildus citiem norobežojošiem elementiem. Signālugunis tiek montētas uz vadstatņa, barjeras, palīgbarjeras vai vairoga atbilstoši LR MK noteikumiem Nr.421 "Noteikumi par darba vietas aprīkošanu uz ceļiem" prasībām.

Ceļu drošības aprīkojuma kategorijā iekļaujamas arī bākugunis, norobežojošās lentes, ceļa spoguļi, ātrumvaļņi, vadstatņi, riteņu atdures, PVC  stabiņi un citi palīglīdzekļi. Vairums no tiem raida gaismas signālus vai arī atstaro gaismu, tādēļ jo sevišķi noder vietās, kur ir nepietiekams ielu apgaismojums vai tāda nav nemaz, kā tas ir uz ceļiem ārpus apdzīvotām vietām. Visi piedāvājumā esošo zīmolu ceļu drošības aprīkojums un palīglīdzekļi ir sertificēti saskaņā ar Eiropas standartiem, lai tie atbilstu nepieciešamajām prasībām, kas saistītas kā ar satiksmes drošību, tā ar apkārtējās vides aizsardzību.

Skati vairāk: www.sd-serviss.lv

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (12)
Anonīms [Anonīms] Svētdiena, 09. maijā, 2021, 13:26

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you might get, I wanted to instead provide you with a word of encouragement – Congratulations What for? Part of my job is to check out websites and the work you’ve done with pilseta24.lv definitely stands out. It’s clear you took building a website seriously and made a real investment of time and resources into making it top quality. There is, however, a catch… more accurately, a question… So when someone like me happens to find your site – maybe at the top of the search results (nice job BTW) or just through a random link, how do you know? More importantly, how do you make a connection with that person? Studies show that 7 out of 10 visitors don’t stick around – they’re there one second and then gone with the wind. Here’s a way to create INSTANT engagement that you may not have known about… Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number...

Anonīms [Anonīms] Svētdiena, 09. maijā, 2021, 12:57

Hello Get your content marketing going. We write articles for your website or blog. We syndicated your articles for better reach. Check us out at Take a look and bookmark us now. Best Regards! Your GAD Support Team PS: Why? More content means more visitors. We have highly rated US/UK Writers. Original Content. Fast Turnaround. Lowest Pricing. If you do not wish further communication you can unsubscribe your site at

Anonīms [Anonīms] Svētdiena, 09. maijā, 2021, 07:16

Cool website! My name’s Eric, and I just found your site - pilseta24.lv - while surfing the net. You showed up at the top of the search results, so I checked you out. Looks like what you’re doing is pretty cool. But if you don’t mind me asking – after someone like me stumbles across pilseta24.lv, what usually happens? Is your site generating leads for your business? I’m guessing some, but I also bet you’d like more… studies show that 7 out 10 who land on a site wind up leaving without a trace. Not good. Here’s a thought – what if there was an easy way for every visitor to “raise their hand” to get a phone call from you INSTANTLY… the second they hit your site and said, “call me now.” You can – Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site...

Anonīms [Anonīms] Svētdiena, 09. maijā, 2021, 04:02

Hi, Eric here with a quick thought about your website pilseta24.lv... I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites. Like yours, many of them have great content. But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits. I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else. Here’s a solution for you… Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site. CLICK HERE to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later...

Anonīms [Anonīms] Svētdiena, 09. maijā, 2021, 01:40

Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this… - Someone does a search and winds up at pilseta24.lv. - They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…” - And then they hit the back button and check out the other search results instead. - Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it. - There they go. This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace. But you CAN fix that. Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site. CLICK HERE to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better! Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship...