Kokapstrādes uzņēmuma "Vudlande" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 13,7%

Kokapstrādes uzņēmuma SIA "Vudlande" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, bija 22,003 miljoni eiro, kas ir par 13,7% vairāk nekā gadu iepriekš.

Rīga, 7.janv., LETA. Kokapstrādes uzņēmuma SIA "Vudlande" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, bija 22,003 miljoni eiro, kas ir par 13,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 33,4% - līdz 1,96 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā finanšu gadā Latvijā kompānija realizēta 10,6% no saražotās produkcijas, kamēr pārējās Eiropas Savienības (ES) valstīs tika realizēti 89,4%. Vadības ziņojumā arī minēts, ka 2019.gada 13.martā kompānija noslēdza līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta īstenošanu "Vudlande" kokapstrādes ražotnē, kas paredz sekmēt efektīvu energoresursu izmantošanu, samazināt enerģijas patēriņu un pāriet uz atjaunojamiem energoresursiem rūpniecības nozarē - kokapstrādē. Projekta plānots veikt trīs apjomīgas energoefektivitāti uzlabojošas investīcijas uzņēmuma ražotnē - uzstādīt jaunu ēveli ar padeves un pakošanas sistēmu, uzstādīt jaunu daudzzāģi, kā arī nomainīt apkures katlu, tostarp pārbūvēt apkures inženiersistēmu. Projekta kopējās plānotās izmaksas paredzētas četru miljonu eiro apmērā, tostarp miljons eiro plānots kā Kohēzijas fonda līdzfinansējums. Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, "Vudlande" strādāja ar 19,345 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 30,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga trīs reizes - līdz 1,469 miljoniem eiro. Kompānija "Vudlande" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,255 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir SIA "Meža saimnieks", bet tās patiesais labuma guvējs ir Māris Zālītis. Kompānija nodarbojas ar kokapstrādi, zāģmateriālu ražošanu, koksnes realizāciju un ar to saistīto pakalpojumu sniegšanu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)