Ko darīt, ja māc garlaicība? Dodies uz Optibet sporta bāru!

Ak, šie garie rudens un ziemas vakari…. Nav viegli pierast pie tā, ka uz darbu dodamies un mājās nākam krēslā, turklāt šis laiks daudziem no mums rada drūmu noskaņojumu, liekot aktīvāk domāt, kā uzlabot omu un kurp doties, lai izklaidētos pozitīvā gaisotnē. Ja arī tu un tavi draugi vēlaties izrauties no pelēkā laika nomāktības, iesakām doties uz vietu, kur vienmēr valda patīkama, draudzīga un azartiska atmosfēra – Optibet sporta bāru!
Izbaudi jaunu pieredzi
Ir dažādi veidi, kā uzlabot garastāvokli – varam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, apgūt ko jaunu, uzturēties svaigā gaisā un, protams, pavadīt laiku ar draugiem. Taču, ja izlemjam satikt draugus, ir jāizdomā, kur to darīt. Lai arī daļa dod priekšroku ballītēm mājās, ik pa laikam ir vērts iziet no komforta zonas un pamēģināt ko jaunu, tāpēc iesakām tev doties uz Optibet sporta bāru kādā no šīm sešām adresēm:
• Rīgā, Lubānas ielā 113a;
• Rīgā, Kr.Barona ielā 108;
• Rīgā, Dzelzavas ielā 17;
• Rīgā, Arēnā Rīgā (atvērts sporta pasākumos);
• Jelgavā, Pasta ielā 51/2;
• Jūrmalā, Jomas ielā 61.

Palutini garšas kārpiņas
Kurš gan no mums nemīl garšīgi paēst? Un vēl labāk, ja to varam izdarīt vietā, kur valda patīkama atmosfēra, pieejams plašs ēdienu piedāvājums un labas cenas. No rīta šeit vari nobaudīt spēcinošas brokastu omletes un citas maltītes, dienas vidū pieejams īpaši izdevīgs pusdienu piedāvājums, savukārt vakarpusē vari palutināt savas garšas kārpiņas ar kādu vieglāku uzkodu un dzērienu. Optibet sporta bāra dzērienkartē pieejami gan dažādi stiprāki, gan arī vieglāki dzērieni ikvienai gaumei – sākot ar gardu un aromātisku kafiju, beidzot ar augstas kvalitātes vīnu.

Fano par savu iecienītāko komandu vai sportistu
Doties uz sporta bāru ir vērts vairāku iemeslu dēļ, taču galvenokārt to vajadzētu izdarīt tādēļ, ka šeit iespējams izbaudīt īpaši azartisku atmosfēru, un vari just līdzi saviem mīļākajiem sportistiem. Turklāt to varēsi darīt nevis vienatnē, bet kopā ar citiem aizrautīgiem līdzjutējiem, kas pulcējas Optibet sporta bārā. Ar viņiem tev būs iespēja ne tikai apspriest jaunumus sportā un citās jomās, bet pat sacensties par to, kurš no jums visprecīzāk prognozēs spēles iznākumu. Piešķir mazliet azarta savai ikdienai, un spēļu vērošana kļūst vēl interesantāka! Un kas to zina, varbūt šeit pat iegūsi jaunus draugus. 

Lieliska apkalpošana garantēta
Draudzīgais un profesionālais Optibet sporta bāra personāls ir viens no iemesliem, kādēļ apmeklētājiem šeit patīk atgriezties atkal un atkal. Apkalpošana vienmēr tiek nodrošināta augstā līmenī, kā arī personāls labprāt atbildēs uz jautājumiem par sporta bāra piedāvājumu un iespējām kļūt par Optibet reģistrēto klientu, kas sniedz dažādas priekšrocības. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu