Kāpēc īpašumam vajadzīgi kvalitatīvi teritoriju vārti

Uzstādīt vai neuzstādīt savam īpašumam vārtus – tas ir katra saimnieka lēmums, ko var ietekmēt gan pieredze, gan finansiālās iespējas, gan dažādi priekšstati par to, kādu funkciju vārti pilda. Protams, kvalitatīvi vārti nav lēti, tāpēc nereti tiek atlikta to nomaiņa vai uzstādīšana vispār. Tomēr ir diezgan daudz argumentu par labu tam, ka kvalitatīvi teritoriju vārti ir būtiska nepieciešamība ikvienam īpašumam. 

 • Ievērojami lielāka īpašuma drošība
  Īpašuma drošības jautājumi mūsdienās kļūst arvien aktuālāki, jo palielinās arī dažādi apdraudējumi. Tas attiecas gan uz privātmājām, gan industriāliem un saimnieciskiem objektiem. Īpašumā atrodas dažādas materiālās vērtības, kas vienmēr ir saistošas zagļiem. Jo vieglāk īpašumā iekļūt, jo lielāka iespēja, ka zagļi būs to noskatījuši. Tāpēc žogs un vārti ir pirmā būtiskā drošības barjera jebkuram īpašumam. Jo kvalitatīvāki un pamatīgāki ir vārti, jo mazāka iespēja, ka zagļi ķersies klāt to pieveikšanai. Protams, jāpiemin arī fiziskā drošība. Žogs un vārti ir reāla fiziska barjera, kas neļaus uz ielas izskriet maziem bērniem un mājdzīvniekiem, tāpēc tos droši var laist pagalmā spēlēties, ja vārti ir aizvērti.
 • Uzlabota īpašuma estētika
  Ja mums nav vienalga, kā mēs izskatāmies, ar kādu auto braucam, tad nevajadzētu būt vienalga arī par to, kā izskatās mūsu īpašums. Žogs un vārti ir nozīmīga daļa no īpašuma koptēla. Tas veido norobežotu teritoriju kā vienotu objektu. Piemeklējot kvalitatīvus vārtus, kas iekļaujas īpašuma arhitektūrā, tiek uzlabota tā estētika. Teritoriju vārti pat var kļūt par pamanāmu akcentu, ja izvēlas izteiksmīgākus materiālus un tehniskos risinājumus. Ražošanas un materiālu iespējas mūsdienās ir tiešām plašas, tāpēc nav jāsamierinās ar vārtiem, kurus piedāvā jau gatavus, bet iespējams izgatavot tieši jūsu īpašumam, vajadzībām un gaumei pielāgotus teritoriju vārtus.
 • Lielāks privātums savā īpašumā
  Sajūta, ka kāds vienmēr vēro, nav patīkama. Tāpēc mēs arī liekam pie logiem aizkarus un žalūzijas, izvēlamies ar durvīm atdalītas telpas, jo dzīve kā uz delnas vairumam cilvēku liek justies neomulīgi. Vārti un žogs ir vēl viens risinājums, kā palielināt savā īpašumā privātumu. Protams, žogs un vārti nenosedz skatu pilnībā, bet ievērojami samazina redzes lauku garāmgājējiem un ziņkārīgajiem.


Kāpēc aprīkot teritoriju vārtus ar automātiku
Vārti var būt dažādi gan izmēros, gan izmantoto materiālu ziņā, gan no vadāmības aspekta. Arvien vairāk gan privātmājām, gan industriālām teritorijām izvēlas vārtus ar automātiku, jo tas ir risinājums, kas sniedz augstāku drošības līmeni un ikdienas ērtības. Ar automātiku var aprīkot gan veramos, gan bīdāmos vārtus. Kādas priekšrocības sniedz automātiskie vārti?

 • Iespēja vārtus kontrolēt attālināti
  Vārtu kontrole ar kādu no tālvadības mehānismiem aiztaupa pūles un arī ietaupa laiku, jo nav vajadzības izkāpt no auto, lai vārtus atvērtu manuāli. Vadības mehānismu iespējams izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm un īpašuma specifikai. Tā var būt tālvadības pults, kodu atslēga vai kāds cits mehānisms.
 • Piekļuve tikai piederošām personām
  Līdz ar to, ka vārtu vadība notiek ar kādu konkrētu mehānismu, īpašniekam ir iespēja noteikt, kuriem cilvēkiem atļauts iekļūt teritorijā. Tas ievērojami palielina īpašuma drošības līmeni, tāpēc šāds īpašums būs mazāk pievilcīgs zagļiem.
 • Fiziskā drošība un ērtības
  Automātiskie vārti arī sniedz lielāku fizisko drošību, jo nav nepieciešams izkāpt no auto, lai atvērtu vārtus manuāli. Nakts stundās un ne tajos drošākajos rajonos patiešām varēs novērtēt to, ka vārti veras automātiski. Tāpat arī sliktos laika apstākļos varēs iebraukt teritorijā un garāžā, ja esat aprīkojuši arī garāžas vārtus ar automātiku, neizkāpjot no auto.
 • Transporta plūsmas kontrole un optimizēšana
  Industriālos objektos teritoriju vārti ar automātiku vairs nav tikai ērtība, bet gan drošības un satiksmes organizācijas jautājums, jo tā vienlaicīgi tiek gan kontrolēts, kas iekļūst un izkļūst no teritorijas, gan nodrošinātas ērtības darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem.

 

Kvalitatīvi veramie un bīdāmie teritoriju vārti, kā arī garāžu un industriālie vārti ar un bez automātikas pasūtāmi pie ražotāja “RIPO International”. Uzņēmums izgatavos vārtus no moderniem un augstas kvalitātes izejmateriāliem atbilstoši jūsu vēlmēm un īpašuma specifikai. 

Uzziniet vairāk par teritoriju vārtiem un to cenām mājaslapā ripointernational.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu