Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skola svinēs 70 gadu jubileju

Publicitātes foto
Publicitātes foto
8.oktobrī Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skola atzīmēs 70 gadu jubileju, pilsētas informācijas portālu Valka24.lv informē Valkas novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča.

"Absolventi, bijušie pedagogi un darbinieki laipni aicināti uz svinīgo pasākumu. Visas dienas garumā būs iespēja apskatīt fotoalbumus, fotogalerijas ar seno notikumu un pazīstamo seju attēliem, būs reģistrēšanās skolas Viesu grāmatā," norāda Markoviča.

Plkst.15.00 salidojuma dalībniekus aicina uz svinīgo pasākuma atklāšanu mūzikas skolas zālē. Turpinājumā, plkst.17.00 Valkas pilsētas kultūras namā J.Cimzes Valkas mūzikas skolas jubilejas koncerts ar tagadējo un bijušo audzēkņu uzstāšanos.

Pēc koncerta skolas zālē notiks ballīte, līdzi vēlams groziņš. 

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)