FK Valka - FK Fortuna (Ogre) 2:2 (1:1) - papildināts

Pēdējo Latvijas 2.līgas čempionāta spēli,Vidzemes reģions,futbolā aizvadījuši FK VALKA, Ogrē tiekoties ar FK Fortuna. Līdz pēdējai spēlei nebija skaidrs trešās vietas ieguvējs. Tikai uzvara ļautu Valkas futbolistiem pacelties uz trešo vietu.
Spēle sākas visai negaidīti priekšs FK VALKA. Jau otrajā minūtē Romans Samohvalovs panāk 1:0 FK Fortuna labā. Ap puslaika vidu spēle ne tikai izlīdzinājās,bet paiet nepārtrauktos FK VALKA uzbrukumos. Komanda izveido vienu pēc otra bīstamus momentus un Konstantins Belovs panāk 1:1. Tā arī nepārtrauktos uzbrukumos paiet puslaika beigu daļa.

Arī otrā puslaika sākumā vairāk bumbu kontrolē laukuma saimnieki,bet valcēnieši pieturas pie izvēlētās taktikas un ap puslaika vidu pārņem iniciatīvu. Beidzot arī kluba rezultatīvākais spēlētājs Mareks Cibuļskis panāk 2:1,gūstot 10.vārtus čempionātā. Diemžēl prieki ir īsi un atkal FK VALKA vārtsargu apbēdina Romans Samohvalovs 2:2.

Spēles beigu daļa atkal paiet ar nospiedošu FK VALKA pārsvaru,diemžēl pēdējās minūtēs izveidotie trīs momenti netiek izmantoti un neizšķirts ir pielīdzināms zaudējumam. Apsveicam FK Fortuna ar izcīnīto trešo vietu 2010.gada čempionātā. Jāteic ka 2008.gadā,kad FK VALKA izcīnīja trešo vietu, mūsējo sastāvā spēlēja pieci FK Fortuna kluba spēlētāji,ieskaitot Romanu Samohvalovu.

PAR 2010.gada labāko aizsargu atzīts SERGEJS KOZLOVS !!! APSVEICAM !!!

FK VALKA sastāvs: vārtos Klāvs Pāvuliņš, Gatis Rožlapa (68.min. Ģirts Gromulis), Agnis Kārkliņš, Raimonds Pāvuliņš, Sergejs Kozlovs, Konstantins Belovs, Raimonds Dūmiņš, Sergejs Pavlovs (56.min.Edgars Maļcevs), Jānis Jurģis, Mareks Cibuļskis, Zigmārs Dūmiņš.