Banner 980x90

FK VALKA - FK Alberts (Rīga) 2:0 (0:0)

Latvijas 2.līgas čempionātā futbolā, Vidzemes reģions, FK VALKA pirmspēdējā čempionāta spēlē izbraukumā Carnikavā tikās ar FK Alberts no Rīgas un izcīnīja uzvaru ar 2:0.
Jau ar spēles pirmajām minūtēm nepārtraukti uzbrūk FK VALKA , spēle pārsvarā rit rīdzinieku laukuma pusē. Daudzas lieliskas izdevības netiek izmantotas.Tā arī pirmais puslaiks beidzas ar 0:0.

Otrā puslaika sākumā tiek izdarītas spēlētāju maiņas un "spiediens" uz rīdzinieku vārtiem kļūst ar vien lielāks. 69.minūtē kārtējā uzbrukumā vienatnē pret pretinieku vārtiem nokļūst FK VALKA rezultatīvākais spēlētājs Mareks Cibuļskis un panāk 1:0. Turpinot nepārtraukti uzbrukt,ilgi nav jāgaida un Jānis Jurģis 78.minūtē panāk 2:0. Līdz spēles beigām gan mazliet komanda "atslābinās" un arī pretinieki paspēj padot divus stūra sitienus pēc kārtas.

Atlikusi viena, bet kāda spēle !!! Skati turnīra tabulu.
9.oktobris plkst.13.00 FK Fortuna (Ogre) - FK VALKA (Ogres pilsētas stadionā)