Noslēdzies Latvijas – Igaunijas skrējiens

Sestdien, 16.aprīlī paralēli daudziem citiem pasākumiem gan Valkā, gan Valgā, notika pirmais kopīgi veidotais Latvijas – Igaunijas skrējiens, pilsētas informācijas portāls Valka24.lv uzzināja Valkas novada pašvaldībā.

Skrējiens norisinājās pa abu dvīņu pilsētu ielām un kopumā pulcēja 73 dalībniekus – gan skrējējus, gan arī nūjotājus. Skrējējiem bija iespēja doties gan 5 km, gan 10 km distancēs, savukārt nūjotāji devās 5 km distancē. Pirms tam notika arī skrējiens bērniem pa Valgas stadionu.

Par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva Igaunijas pārstāvis Raivo Alla, kurš 10 km veica 33:19, 2.vietā atstājot Roman Hvalõnski un 3.vietā - Juriju Širokovu.

Sievietēm 10 km uzvarēja igauniete Kristina Nurk, kura distanci veica 43:18, 2.vietā atstājot igaunieti Margaretti Merenak un 3.vietā - Piret Põldsaar.

5 km distancē sievietēm uzvarēja Igaunijas pārstāve Johanna Ardel ar rezultātu 19:19, 2.vietā – valcēniete Zita Sproģe un 3.vietā – igauniete Ragne Margus.

Vīriešiem 5 km distancē 1. un 2.vietu ieņēma latvieši Kristiāns Potašovs un Kaspars Abuls, 3.vietā atstājot igauni Mareku Lutsu.

Organizatori pateicas brīvprātīgā darba veicējiem, jauniešiem – Junetai Ostrovskai, Signei Cīrulei, Sandim Krastiņam, Janai Šulcei, Samantai Zvirbulei, Alisei Bašķei, Dainai Kārkliņai, Elīnai Tabakai, Kārlim Skutānam, Enijai Stahovskai un Luīzei Valujevai, kuri palīdzēja skrējiena drošības nodrošināšanai sacensību trasē un reģistrācijā.

Sacensības organizēja Valgas pilsētas dome sadarbībā ar Valkas novada domi.

Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja.