Vietējās ziņas

 • Ko darīt, ja māc garlaicība? Dodies uz Optibet sporta bāru!

  Ak, šie garie rudens un ziemas vakari…. Nav viegli pierast pie tā, ka uz darbu dodamies un mājās nākam krēslā, turklāt šis laiks daudziem no mums rada drūmu noskaņojumu, liekot aktīvāk domāt, kā uzlabot omu un kurp doties, lai izklaidētos pozitīvā gaisotnē. Ja arī tu un tavi draugi vēlaties izrauties no pelēkā laika nomāktības, iesakām doties uz vietu, kur vienmēr valda patīkama, draudzīga un azartiska atmosfēra – Optibet sporta bāru!

 • Krāsaino kontaktlēcu popularitāte pieaug – uzzini par tām vairāk

  Klasiskās kontaktlēcas redzes korekcijai un medicīniskiem nolūkiem jau sen vairs nav nekāds jaunums, par tām zina vairums cilvēku. Tās daudzi izvēlas briļļu vietā vai izmanto pamīšus ar brillēm, lai iegūtu lielāku komfortu ikdienā. 

 • 6 lietas, ko vēl paspēt izdarīt līdz Jaunajam gadam

  Lai gan decembris jau pusē, darbs dzen darbu un paralēli notiek gatavošanās svētkiem, tomēr vēl ir nedaudz laika, lai kādos brīvākos brīžos izdarītu jaukas lietas – gan savā, gan citu cilvēku labā. Piedāvājam nelielu sarakstu ar darbiem, kas jums neaizņems daudz laika, bet ir ar potenciālu sniegt daudz prieka. 

 • Kam pievērst uzmanību, izvēloties sporta bāru?

  Lielisks sporta bārs ir vieta, kur Tu jūties kā mājās. Šeit Tu vari redzēt, kā spēlē Tavas iecienītākās komandas, kā arī piedzīvot neaizmirstamas emocijas, baudot sportu kopā ar citiem līdzjutējiem un sporta entuziastiem. Iespējams, arī Tev ir apnicis skatīties hokeju, basketbolu vai citu sporta veidu pārraides datorā un televīzijā, tādēļ ņem vērā turpmāk minētos faktorus, kurus sporta bārs Optibet uzskata par svarīgākajiem, ja vēlies izbaudīt labāko pieredzi. 

 • Kādas funkcijas veic SMART TV?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienu tehnoloģiju iespējas kļūst arvien piesātinātākas, uzlabojot arī televizoru funkcijas, kas šobrīd ir gana daudz. Kas ir SMART TV un kādas priekšrocības tas sniedz? Noskaidro šajā rakstā!

 • Valka – pilsēta ar plašām iespējām un skatu uz attīstību

  Vēsturiski nozīmīgā pilsēta, kur izglītību guvuši daudzi skolotāji. Pilsēta, no kurienes nāk mūziķi un komponisti, kuri ir ielikuši pamatus visam mūsdienās notiekošajam. Valka aizvien ir viena no pilsētām, kas turpina uzturēt augsto līmeni un ne vien sniedz konkurētspējīgu izglītību jauniešiem, bet piedāvā ļoti plašu un daudzveidīgu klāstu ar dažādām iespējām. 

 • Kur ieguldīt naudu uz procentiem?

  Publicitātes foto

  Viens no drošākajiem veidiem, kā veidot uzkrājumus nākotnei, ir naudas noguldīšana uz procentiem, taču, pirms izlemjat veikt šāda veida uzkrājumus, rūpīgi izvērtējiet, kur ieguldīt naudu uz procentiem, lai gūtā peļņa atmaksātos un Jūsu naudas līdzekļi būtu drošībā.

 • Kā sagatavoties ginekologa apmeklējumam

  Publicitātes foto

  Ginekologs ir ārsts, kura apmeklējums reizi gadā ir obligāts katrai sievietei, jo ginekoloģiskās saslimšanas ne vienmēr izpaužas ar sāpēm un izteiktiem simptomiem, tās var arī pārņemt ķermeni, par sevi liekot manīt tad, kad jau grūti ārstējamas vai pat apdraud dzīvību. Ginekologs slimības var diagnosticēt laikus tikai, veicot analīzes un izmeklējumus.

 • Ko ņemt vērā, apsverot kāzu svinību vietas?

  Foto: Pixabay.com / Elkaaaaaaa

  Kāzu rīkošana nav viegls uzdevums. Lai sarīkotu brīnišķīgu pasākumu, jāpieliek ne mazums pūļu, sākot no norises vietas līdz pat viesu sarakstam un ēdienkartei. Taču tieši pareiza kāzu svinību vietas izvēle būs tā, kas palīdzēs noteikt gan svētku tematiku, gan pārējās detaļas. Ko ņemt vērā, izvēloties telpas, kur svinēt savas kāzas?

 • Rudens un ziemas sezonā ugunsdrošība pirmajā vietā!

  Foto: Shutterstock.com

  Valsts Ugunsdrošības un glābšanas dienesta rīcībā esošie dati liecina, ka, sākoties apkures sezonai, pieaug ugunsgrēku skaits. Tāpēc ir laiks ne tikai atrast siltās zeķes un jakas, bet arī veikt atbilstošu apkures iekārtu apkopi. Lasiet tālāk un uzziniet, kas ir svarīgi, rūpējoties par drošību mājās, un pārbaudiet, vai esat panācis, ka ugunsdrošība Jūsu namā ir visaugstākajā līmenī!