SIA "Vārtu veikals" – žogi, vārtu automātika, vārti

Lai pasargātu mājokli vai kādu citu privātu teritoriju no nelūgtiem viesiem, liela daļa cilvēku iegādājas tik noderīgu konstrukciju kā žogi. Tie labi pasargā gan no klaiņojošiem dzīvniekiem, gan arīdzan no ziņkārīgām acīm, kā arī organiski papildina mājas apkārtni.Žogi iemantojuši lielu pieprasījumu, pateicoties daudzām labām īpašībām.

Žogi

Lai pasargātu mājokli vai kādu citu privātu teritoriju no nelūgtiem viesiem, liela daļa cilvēku iegādājas tik noderīgu konstrukciju kā žogi. Tie labi pasargā gan no klaiņojošiem dzīvniekiem, gan arīdzan no ziņkārīgām acīm, kā arī organiski papildina mājas apkārtni.

Žogi iemantojuši lielu pieprasījumu, pateicoties daudzām labām īpašībām. Viena no tām ir augstā izturība. Nožogojošās konstrukcijas ir ilgmūžīgas un praktiski nepadodas deformācijai, tās ir noturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī lieliski iztur straujas temperatūras svārstības, augstu mitruma līmeni un citu ārējās vides negatīvo ietekmi, nemainot savas vizuālās īpašības ilgus gadus. Tāpat žogi ir vienkārši kopjami. Vienīgais, ko ir vērts izdarīt, lai konstrukcija maksimāli ilgi saglabātu savu estētisko izskatu, ir tās apstrāde ar pretkorozijas līdzekļiem.

Daudzveidīgā klāstā žogi pieejami SIA "Vārtu veikals", kas ir guvis lielu popularitāti pircēju vidū visā Latvijā. Veikalā tiek tirgotas gan pītās, gan metinātās nožogojošās konstrukcijas ruļļos, kā arī paneļu nožogojumi, kas ir īpaši piemēroti industriālām teritorijām. Nepieciešamības gadījumā iespējama arī lauksaimniecības žogu un voljēru iegāde. Ja, izvēloties nožogojumu, nepieciešama palīdzība, uzņēmuma pieredzējušie speciālisti ar prieku ieteiks labāko risinājumu.

Lasiet vairāk: www.vartuveikals.lv

Vārtu automātika

Vēloties uzlabot savas dzīves kvalitāti, cilvēki bieži aprīko savus mājokļus ar kaut ko jaunu un noderīgu – to, kas varētu ievērojami atvieglot ikdienu. Vārtu automātika ir viens no risinājumiem, kā padarīt dzīvi komfortablāku, jo ļauj ātri un vienkārši iekļūt savas mājas pagalmā vai garāžā, nemaz neizkāpjot no automašīnas. Vārtu automātika ir īpaši aktuāla aukstos, vējainos vai lietainos laikapstākļos, taču arī karstā laikā tā var kalpot kā īsts glābiņš, ļaujot ilgāk izbaudīt patīkamo vēsumu, ko sniedz automašīnas kondicionēšanas sistēma.

Vārtu automātika kalpo arī kā uzticams drošības risinājums. Tā novērš risku, ka saimnieka prombūtnes laikā teritorijā ienāks kāds svešinieks, kas mūsdienās, pastāvot tik augstam noziedzības līmenim, ir jo īpaši aktuāli.

Droša un uzticama vārtu automātika veramajiem, bīdāmajiem un paceļamajiem vārtiem atrodama SIA "Vārtu veikals". Veikala piedāvājums izceļas ar milzīgu daudzveidību, tāpēc šeit piemērotu produkciju atradīs gan privātpersonas, gan uzņēmumi un valsts iestādes. Sortimentā ir vārtu automatizācijas risinājumi no dažādiem pasaulē atzītiem ražotājiem, tādiem kā BFT, "NICE Home automation", "Motorline Professional" un citiem. SIA "Vārtu veikals" piedāvājumā  ir pieejamas kā atsevišķas vārtu automātikas detaļas, tā komplekti, kā arī rezerves daļas un citi aksesuāri. Uzņēmuma speciālisti veic arī profesionālu vārtu automātikas uzstādīšanu.

Lasiet vairāk: www.vartuveikals.lv

Vārti

Vārti ir pirmais, ko pamana, iebraucot mājas pagalmā. Taču tiem jābūt ne tikai vizuāli pievilcīgiem, bet arī drošiem, izturīgiem pret mehāniskiem bojājumiem un ārējās vides iedarbību. Mūsdienās vārti pieejami visdažādākajās variācijās un katrai ir savas priekšrocības un trūkumi. Galvenokārt tie atšķiras pēc atvēršanas veida, materiāla un pielietojuma – ir teritorijām, garāžām un ēkām paredzētas konstrukcijas.

Veramie vārti ir klasisks variants – divviru konstrukcija, kas var vērties uz iekšpusi vai uz āru. Tie ir ļoti droši un vienkārši ekspluatācijā, taču vairāk ir piemēroti lielām platībām, kur atvērtā veidā tie netraucēs satiksmei.

Viens no praktiskākajiem variantiem privātmājai ir bīdāmie vārti, kas bīdās uz sāniem paralēli sētai. Pateicoties šādam atvēršanas veidam, tie neaizšķērso brauktuvi un neaizņem daudz platības, kas ir īpaši svarīgi nelielās teritorijās, kur brīvās vietas daudzums vārtu zonā ir ierobežots.

Vārtu daudzveidība ir tik liela, ka nereti, meklējot labāko variantu, var vienkārši apjukt. Taču, lai kādi vārti tiktu izvēlēti, jāatceras, ka galvenokārt tiem jābūt drošiem, ilgmūžīgiem un ērti lietojamiem. Dažkārt ir vērts palūgt palīdzību arī kādam speciālistam. Profesionālus ieteikumus vārtu izvēlē iespējams saņemt SIA "Vārtu veikals", kam ir 15 gadu pieredze vārtu ražošanā un kas ir guvis lielu popularitāti Latvijas patērētāju vidū. "Vārtu veikalā" ir plašs sortiments visdažādākajām vajadzībām un gaumei. Iespējams izvēlēties gan veramās, gan bīdāmās konstrukcijas teritorijām, automātiskās un mehāniskās barjeras, bollardus. Tāpat ir pieejama plaša garāžu vārtu izvēle – veramie, ātrgaitas, paceļamie, salokāmie un piekaramie vārti, kā arī to rezerves daļas. Visiem veikalā esošajiem vārtiem nepieciešamības gadījumā iespējams piemeklēt arī atbilstošus automatizācijas un paaugstinātas drošības risinājumus.

Lasiet vairāk: www.vartuveikals.lv