Mežizstrāde, nekustamo īpašumu apsaimniekošana un celtniecība. SIA "Sandevija"

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com

Uzņēmums "Sandevija" pērk visā Latvijā mežus, mežu īpašumus, izstrādes tiesības un lauksaimniecības zemes. Piedāvājam augstākās cenas par meža īpašumiem. "Sandevija" veic ēku celtniecības un remonta darbus visā Latvijā. 

Mežizstrāde
Nodrošinām pilnu mežizstrādes pakalpojumu spektru – no novērtēšanas līdz pat teritorijas sakārtošanai pēc koku izciršanas.

Pēc mežizstrādes piedāvājam veikt mākslīgo mežu atjaunošanu (iestādot Jūsu mežā atbilstošus kokus, kā arī veicot visas speciālās to aprūpes procedūras) vai dabisko mežu atjaunošanu (likvidējot kokus un krūmus, kas traucē kvalitatīvo koku augšanu).

Nekustamo īpašumu apsaimniekošana
Klientiem sniedzam visus ēku administrēšanas un tehniskās uzturēšanas pakalpojumus. Uzņēmuma mērķis – nodrošināt pakalpojumu kvalitāti, lai paaugstinātu klientu dzīves kvalitāti un komfortu.

Mēs piedāvājam kvalitatīvu un profesionālu palīdzību ēku apsaimniekošanā atbilstoši klientu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām. Mūsu uzņēmums atbilst starptautiskajiem apkalpošanas un darbu izpildes kvalitātes standartiem.

Celtniecība
Uzņēmums piedāvā pilnu būvniecības ciklu no pamatu betonēšanas līdz atslēgai, sniedz ēku montāžas, rekonstrukcijas, renovācijas, pārbūves un nojaukšanas pakalpojumus, veic apdares un siltināšanas darbus.

"SANDEVIJA", SIA
Valdemāra iela 77-67, Rīga, LV-1013, Latvija
Tālrunis +371 27137749
E-pasts: sandevija@inbox.lv
www.sandevija.lv