SIA "Florens International" – ziedu piegāde, ziedu kurjers, ziedi dzimšanas dienā

Ziedu piegāde ir lielisks risinājums tad, kad kādu vajag iepriecināt ar kaut ko jauku noteiktā laikā un vietā, bet pašam nav iespējas tur būt. Piegāde ir arī laba iespēja ietaupīt laiku aizņemtajiem, kuriem nav vaļas doties uz ziedu veikalu pēc skaista pārsteiguma savam īpašajam cilvēkam.

Ziedu piegāde

Ziedu piegāde ir lielisks risinājums tad, kad kādu vajag iepriecināt ar kaut ko jauku noteiktā laikā un vietā, bet pašam nav iespējas tur būt. Piegāde ir arī laba iespēja ietaupīt laiku aizņemtajiem, kuriem nav vaļas doties uz ziedu veikalu pēc skaista pārsteiguma savam īpašajam cilvēkam. Ziedi, ziedu pušķi ir brīnišķīga dāvana, ar ko tuviniekiem padarīt krāšņāku kādu īpašu dienu. Ziedu piegāde ļauj ietaupīt laiku un enerģiju, kad jāsveic kāds dzimšanas vai vārda dienā, kad ar mīļoto tiek svinēta gadadiena vai citi īpaši notikumi.

Arī uzņēmumiem un organizācijām lieti noder ziedu piegāde, kad jāsveic sadarbības partneri, īpašie klienti vai ziedi vajadzīgi telpu rotāšanai korporatīvajos pasākumos. Ziedu kompozīcijas jebkuram pasākumam piešķir papildu svinīgumu un rada īpašu atmosfēru. Rūpīgi izvēlēti ziedi papildina telpu noformējumu un atstāj prestižu iespaidu. Regulāra ziedu piegāde ļauj vienmēr uzturēt uzņēmuma vai organizācijas stilu.

Ziedu piegāde jau daudzus gadus ir SIA "Florens International" galvenais pakalpojumu veids, ko uzņēmums piedāvā savā interneta veikalā zieduveikals.lv. Klientu izvēlei pieejams plašs griezto ziedu, ziedu kompozīciju un pušķu klāsts dažādām gaumēm, ar ko iepriecināt īpašus cilvēkus viņu svētkos vai vienkārši sagādāt skaistu pārsteigumu.

Lasiet vairāk: www.zieduveikals.lv

Ziedu kurjers

Ir situācijas, kad vēlamies kādu iepriecināt, bet nav iespējas nokļūt pie šī cilvēka. Tādos gadījumos talkā nāk ziedu kurjers. Negaidīti skaistie pārsteigumi ir visjaukākie. Ar ziedu kurjera palīdzību var iepriecināt cilvēku, lai kur viņš atrastos viņam īpašā dienā. Un nav pat jāgaida svētki, arī ikdienā var pārsteigt sev svarīgu cilvēku, lai atgādinātu, cik viņš ir īpašs. Ziedi noder visdažādākajos gadījumos. Tie ir labs uzmundrinājums otram, kad viņš atrodas slimnīcā vai atkopjas pēc slimības mājās. Smaids ir dziedinošs, un ziedi noteikti izraisa smaidu to saņēmējam. Ar ziediem var izteikt pateicību vai lūgt piedošanu. Ziedu kurjers tiks ar prieku sagaidīts Māmiņdienā, Valentīndienā, dzimšanas dienā, vārda dienā un citos svētkos.

Ziedu piegādi var pasūtīt savlaicīgi, ja tiek plānots būt komandējumā vai ceļojumā tieši tad, kad kādam īpašam cilvēkam būs svētki. Ja saspringtais darba grafiks vai citi apstākļi pašam neļauj doties un personiski pasniegt ziedus, tad ziedu kurjers parūpēsies par to, lai saņēmējs tiek pie sava pārsteiguma. Ziedu piegāde ir arī lielisks veids, kā nodrošināties, ka būs ar ko sveikt īpašā dienā sev tuvo cilvēku, ja pastāv iespēja to aizmirst. Atliek vien savlaicīgi veikt pasūtījumu un ne par ko vairs nebūs jāuztraucas.

Veicot pasūtījumu interneta veikalā zieduveikals.lv, ziedu kurjers parūpēsies par to, lai ziedi nonāktu pie to saņēmēja īstajā laikā un vietā. SIA "Florens International" piedāvā ziedu, ziedu pušķu, kompozīciju un dāvanu komplektu piegādi gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās. Pasūtījumu veikšanai interneta veikalā ir izstrādāta ērta pieteikuma forma.

Lasiet vairāk: www.zieduveikals.lv

Ziedi dzimšanas dienā

Ziedi dzimšanas dienā kā dāvana vai papildinājums dāvanai ir jau sena tradīcija. Agrāk stingri tika ievērota ziedu un to krāsas simbolika. Ar ziediem pateica to, ko nebija tik viegli paust vārdos. Daži aizvien pievērš uzmanību vispārzināmākajām nozīmēm, piemēram, sarkano rožu atsaucei uz mīlestību un kaislību, bet pārsvarā tiek izvēlēti ziedi, par kuriem zināms, ka tie saņēmējam ir mīļākie, vai pēc dāvinātāja ieskatiem skaistākais variants. Ir attīstījusies arī ziedu mode. Katrai sezonai ir savas aktuālās krāsas un to salikumi. Tā ziedi dzimšanas dienā var būt ne tikai skaists, bet arī stilīgs pārsteigums.

Neatkarīgi no vecuma un dzimuma ziedi dzimšanas dienā iepriecina visus. Dāmas vienmēr var sveikt ar grieztiem ziediem vai krāšņām kompozīcijām. Paplašinoties dažādu ziedu piedāvājumam, arī kungiem tiek veidoti vīrišķīgi pušķi. Savukārt bērniem patīk ziedi, kas papildināti ar balonu vai saldumiem. Ziedu dāvināšana ir skaista tradīcija, kas padara krāšņāku jubilāra īpašo dienu, jo katrs ir pelnījis justies īpašs un mīlēts.

SIA "Florens International" ir pārliecināti, ka ziedi dzimšanas dienā ir neatņemama šo svētku sastāvdaļa. Tāpēc uzņēmums piedāvā ziedus plašā izvēlē savā interneta veikalā zieduveikals.lv, kur ikvienam jubilāram var atrast kaut ko skaistu viņa iepriecināšanai. Zinot ziedu saņēmēja mīļāko krāsu, var pasūtīt kompozīciju, veidotu no noteiktas krāsas toņu ziediem. Lai nebūtu jāuztraucas par dāvanas sagādāšanu, kopā ar ziediem var iegādāties arī smaržas, saldumus, mīksto rotaļlietu un citas lietas.

Lasiet vairāk: www.zieduveikals.lv