SIA "DVL" – betons, transportbetons, pamatu bloki

Betons ir plaši izplatīts un pieprasīts būvniecības materiāls, ko izmanto visās celtniecības jomās. Betona maisījums tiek ražots no vairākiem komponentiem, kas tiek sajaukti attiecīgajās proporcijās.

Betons

Betons ir plaši izplatīts un pieprasīts būvniecības materiāls, ko izmanto visās celtniecības jomās. Betona maisījums tiek ražots no vairākiem komponentiem, kas tiek sajaukti attiecīgajās proporcijās. Betona maisījuma sastāvā ir saistvielas, pildvielas, ūdens un ķīmiski aktīvās piedevas, kas piešķir betonam papildu īpašības – sala izturību, stiprību, ūdensnecaurlaidību. Pateicoties speciālajām piedevām, betons kļūst par ļoti universālu materiālu, ko var izmantot gan celtniecības konstrukciju nostiprināšanai, ēku iekšējiem un ārējiem apšuvumiem, gan dažādiem remonta un celtniecības palīgdarbiem, kā arī pamatu ieliešanai un desmitiem citu pielietojumu veidiem.

Uzņēmums "DVL" piedāvā betona ražošanas pakalpojumus – transportbetona, javas, pamatbloku ražošanu, kā arī betona piegādi Rīgas reģionā, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē. Uzņēmuma pamatvirziens ir C klases betons – tā ražošana ar speciālajām betona piedevām, piemēram, ar sintētisko šķiedru, metāla šķiedru, polipropilēna šķiedru un citām piedevām. Piedevas betonam tiek pievienotas saskaņā ar klientu vēlmēm.

Lasiet vairāk: www.dvlbetons.lv

Transportbetons

Transportbetons ir betona maisījums, kas tiek ražots rūpnīcā un kas ir gatavs lietošanai. Transportbetons tiek gatavā veidā nogādāts būvlaukumos – šo funkciju pilda betona maisītāja kravas automašīnas, kurām ir speciāls aprīkojums, kas ļauj transportēt lietošanai gatavus maisījumus jebkurā attālumā un vietā. Viena no lielākajām transportbetona priekšrocībām ir tā augstā kvalitāte, jo tas tiek ražots stingrā laboratorijas kontrolē. Ražošanas laikā tiek ievērotas proporcijas, un katrā izgatavošanas posmā tiek kontrolēta tā kvalitāte. Tieši tāpēc patērētāji var būt pārliecināti, ka betona maisītājs piegādās celtniecības materiālu, kas pilnībā atbilst noteiktajām prasībām.

SIA "DVL" pakalpojumu klāstā ietilpst gan transportbetona, javas, pamatbloku ražošana, gan arī betona piegāde. Ražošanas laikā uzņēmuma "DVL" speciālisti precīzi ievēro sastāvdaļu proporcijas, pastāvīgi uzrauga šķīduma sajaukšanas procesu un izmanto tikai kvalitatīvas sastāvdaļas, lai transportbetons atbilstu pasūtītāja prasībām. SIA "DVL" piedāvā C klases betona ražošanu ar speciālajām betona piedevām.

Lasiet vairāk: www.dvlbetons.lv

Pamatu bloki

Pamatu bloki ir dzelzsbetona izstrādājumi, ko izmanto dažādu rūpniecisko vai dzīvojamo objektu pamatu celtniecībai. Pamatu bloki ļauj izveidot uzticamu un izturīgu pamatu, kas ir izturīgs gan pret mitrumu, gan pret temperatūras svārstībām. Tas savukārt garantē to, ka konstrukcija, kuras celtniecības laikā tika izmantoti pamatu bloki, izturēs laika pārbaudi. Šie izstrādājumi tiek izmantoti gandrīz visās celtniecības jomās gan paredzētajam mērķim, gan citu problēmu risināšanai. Plašs pamata bloku modifikāciju klāsts ļauj īstenot pat vissarežģītākos projektus un paredz daudzveidīgas dizaina iespējas.

Viens no uzņēmuma "DVL" pakalpojumiem ir pamatbloku ražošana un transports. Pateicoties mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanai, SIA "DVL" spēj ražot universālus, praktiskus un pieejamus pamata blokus, kas ir īsts stūrakmens dažādu objektu celtniecībai. Ražošanā izmantotās tehnoloģijas ļauj izgatavot dažāda veida dzelzsbetona izstrādājumus arī īpašiem projektiem.

Lasiet vairāk: www.dvlbetons.lv