Kādēļ sporta bārs ir labākā vieta, kur vērot spēles un sacensības?

Sporta pārraižu vērošana daudziem cilvēkiem ir ne tikai hobijs un brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī sirdslieta, bez kuras grūti iedomāties ikdienu. Lai arī liela daļa sporta fanu spēles un sacensības izvēlas vērot mājās, pie sava TV ekrāna, par ļaunu nenāk arī ik pa laikam pamainīt vidi. Tas nebūt nenozīmē, ka obligāti jādodas uz arēnu vai laukumu, lai skatītos spēles klātienē. Aizraujošu un patīkamu pieredzi spēj piedāvāt arī citas vietas, tostarp sporta bārs.

Kad dzirdam vārdus "sporta bārs", pirmā lieta, kas parasti nāk prātā, ir izklaides vieta, kur parasti pulcējas tikai sporta fani, skatās dažādas spēles un sacensības, kas tiek translētas augstas kvalitātes ekrānos, kā arī nobauda kādu dzērienu. Mūsdienās sporta bāri ir attīstījušies, piedāvājot komfortablu un patīkamu atpūtu plašākam apmeklētāju lokam. Lūk, daži iemesli, kādēļ vērts iegriezties vienā no Latvijas atpazīstamākajiem sporta bāriem – Optibet.
 
Mūsdienīgs un sportisks interjers
Optibet sporta bāru iekārtojums veidots, iedvesmojoties no dažādiem sporta veidiem, kā arī domājot par apmeklētāju ērtībām un labsajūtu, neatkarīgi, vai esi atnācis viens vai ar draugu kompāniju. Pieejami gan galdiņi ar mīkstiem dīvāniņiem un krēsliem, gan arī sēdvietas pie bāra letes. Izkārtojums veidots tā, lai apmeklētāji viens otram netraucētu, kā arī varētu redzēt TV ekrānus no jebkuras vietas bārā. 

Draudzīgs un atsaucīgs personāls
Apmeklējot restorānu, kafejnīcu, bāru vai kādu citu atpūtas un izklaides vietu, mēs ņemam vērā ne tikai tās piedāvājumu un iekārtojumu, bet arī apkalpojošā personāla profesionalitāti un atsaucību. Optibet sporta bārā strādā draudzīgs un zinošs personāls, kas palīdzēs tev izvēlēties gardāko maltīti, dzērienus un sportiskas izklaides azarta izbaudīšanai. 

Ērti pieejamas bāru atrašanās vietas Latvijā
Lai sporta entuziasti un ikviens, kurš vēlas labi pavadīt laiku, varētu doties uz sporta bāru, ir padomāts par to izvietošanu dažādās Latvijas pilsētās, proti, Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā. Aplūko sporta bāru adreses un dodies uz to, kurš atrodas tev izdevīgākā vietā:
• Rīgā, Kr.Barona ielā 108;
• Rīgā, Dzelzavas ielā 17;
• Rīgā, Lubānas ielā 113a;
• Rīgā, Arēnā Rīgā (atvērts sporta pasākumos);
• Jūrmalā, Jomas ielā 61;
• Jelgavā, Pasta ielā 51/2.

Daudzveidīgi un gardi ēdieni un dzērieni
Kā ikvienā kvalitatīvā atpūtas un izklaides vietā, arī sporta bārā apmeklētāji gaida plašu ēdienu piedāvājumu. Optibet sporta bārs ir parūpējies par to, lai nodrošinātu saviem apmeklētājiem daudzpusīgu maltīšu sortimentu gan no rīta, gan dienas vidū, gan vakarā. Tiek piedāvātas gan uzkodas un zupas, gan dažādi otrie ēdieni, salāti un deserti. Tāpat, protams, neiztikt arī bez plaša dzērienu piedāvājuma atbilstoši katra apmeklētāja gaumei.
 
Vēlies baudīt sportu vai vienkārši paēst un atpūsties? Ienāc Optibet sporta bārā!