5 iemesli, kāpēc izvēlēties Lenovo datorus produktīvam darbam birojā

Mūsdienās datortehnikas zīmolu daudzveidība ir ļoti bagātīga. Kā lai zina, kuru zīmolu labāk izvēlēties? Lai nedaudz mazinātu apjukumu, rakstā aplūkosim vienu no populārākajiem biroja datortehnikas zīmoliem – Lenovo. Lenovo ir lielisks risinājums uzņēmumiem, jo šī zīmola datori ir augstas kvalitātes un perfekti biroja darbam. Lasi vairāk turpinājumā!

Nedaudz par Lenovo vēsturi un pozīciju tirgū
Lenovo ir stabils un plaši pazīstams datortehnikas zīmols – uzņēmuma dzimtene ir Ķīna, un tas ir dibināts tālajā 1984. gadā. Kopš tā laika uzņēmums ir audzis, attīstījies un pielāgojies Eiropas un Amerikas tirgum. Šobrīd Lenovo datori ir nostiprinājuši savu vārdu kā spēcīgs datortehnikas ražotājs, kas bieži atrodams birojos visā Eiropā un Amerikas Savienotajās valstīs.

1. Lieliska veiktspējas un cenas attiecība
Daļa no Lenovo panākumiem ir, pateicoties šī zīmola prasmei radīt produktu, kas ir ideālā cenas un veiktspējas attiecībā. Tas nozīmē, ka datori ir jaudīgi, spēj veikt visas nepieciešamās darbības un vēl vairāk, bet izmaksu ziņā neliek iztērēt visu tehnikas iegādes budžetu. Tās ir īpašības, ko novērtēs jebkurš uzņēmējs!

2. Daudzveidīgs piedāvājums
Tāpat kā daudzi citi zīmoli, arī Lenovo piedāvā dažādu klašu datorus, kas paredzēti plašam darba klāstam. Pieejami gan eleganti, viegli un ērti pārnēsājami Lenovo portatīvie datori un planšetdatori, gan pamatīgi un ļoti jaudīgi portatīvie datori smagu datorprogrammu apstrādei, gan profesionāli un atzīti Think Pad kolekcijas biroja portatīvie un stacionārie datori. No Lenovo datortehnikas piedāvājuma ir viegli izvēlēties sev piemērotāko un atbilstošāko risinājumu!


3. Lenovo ThinkPad un ThinkStation – uzticama biroja tehnika
Lenovo ThinkPad ir portatīvo datoru kolekcija, un Lenovo ThinkStation ir stacionāro datoru kolekcija. Abas šīs kolekcijas ir paredzētas rūpīgam un produktīvam darbam birojā. Lenovo ThinkPad portatīvie datori un ThinkStation stacionārie datori nodrošina zibenīgu datu apstrādi, tie lieliski noderēs darbā ar apjomīgām tabulām vai lielu informācijas apstrādi. Tie ir perfekti darbiniekiem, kuriem jāveic aprēķini, jāraksta teksti, jāaplūko un jāveido grafiki. Šīs kolekcijas datori ir īpaši iecienīti, jo tie ir radīti, lai kalpoti pēc iespējas ilgāk. Ārēji to korpuss ir izturīgs un radīts no oglekļa šķiedras, kas samazina iespēju, ka kritiena gadījumā kaut kas saplīsīs. Iekšēji detaļas ir augstas kvalitātes un sakomplektētas tā, lai dators varētu kalpot daudzus gadus.

4. Mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi
Visi esam ievērojuši, ka datortehnika attīstās strauji. Ilgi snaust šajā jomā ir neiespējami, tāpēc arī Lenovo ne tikai tur līdzi jaunumiem tehnoloģijas attīstībā, bet rada arī savas inovācijas. Neskaitot jaudīgāko un mūsdienīgāko detaļu izmantošanu A klases kolekcijās, Lenovo strādā arī pie futūristiskiem risinājumiem, piemēram, ThinkPad X1 Fold, kura ekrāns ir elastīgs un salokāms. Tāpat arī zināmu atzinību ir guvis ThinkPad Yoga dators, kura ekrānu iespējams atlocīt līdz 360 grādiem.

5. Uzlabojumi ražošanas ķēdē, lai tā būtu videi draudzīgāka
Arī Lenovo domā par vidi un kā samazināt uzņēmuma radīto ietekmi uz to. Lenovo ir iesaistījies dažādās iniciatīvās, un nākotnes plānā ir lieli mērķi. Tomēr šobrīd kā viens no pozitīvajiem piemēriem ir jāmin plastmasas atkārtota izmantošana datoru korpusu un ekrānu ražošanā. Jāatzīst, ka šajā mirklī ne visi Lenovo produkti tiek ražoti no atkārtoti izmantotas plastmasas, bet šo produktu skaits katru gadu palielinās.

Noslēgumā
Lenovo datori ir lielisks papildinājums jebkuram birojam. No plašā produktu klāsta ir iespējams izvēlēties katram uzņēmumam atbilstošāko ierīci, kas spēs veikt prasītos darba uzdevumus. Ja esi datora meklējumos, ieskaties internetveikalā Capital.lv! Piedāvājumā ir dažāda Lenovo datortehnika – portatīvie datori, stacionārie datori un planšetdatori. Noteikti būs iespējams atrast sev atbilstošāko ierīci.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu